Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Lucky Roo ve Meşhur Hızı

Haki çıktığından beri olmaycak şey yok yakında hakiyle göğü bile delerler diyecektim aklıma geldi deldiler harbiden ula ne hakiymiş.

bravedevil

Animede de vardı Luffy g2 kullanınca Blueno bi korsan nasıl soruyu kullanır tarzında bişeyler diyodu 273 cü bölümde, mangada var mı bilmiyorum, ama korsanlarda soru olması denizcilere imkansız geliyo olabilir. Ben hakinin daha bilinmeyen yönleri olduğunu düşünüyorum, zoro nun nesnelerin sesini duyması, yada ruhuyla asura nın şekline bürünmesi, bunlarda bence birer haki çeşidi, yoksa başka ne tür bişey olabilir bilmiyorum.:D

animeciler illa haki çıkartcak adamda :D
Filler diye es geçme eğer adamlar böyle birşey yapıyorsa E.odaya danışmış olabilirler ilerisini etkileyecek fillerler yalan sayılmaz bence tıpkı kaidonun adasının mangada gösterilmeyip animede gösterlimesi gibi.

hakiyle alakalıdır diye düşünüyorum ben tahminen meyve yemediğini düşünürsek haki sayesinde bu kadar hızlıdır tıpkı shanks gibi

real

ben hep shank'ın tayfasında teleport yapılmasını sağlayan meyve sahibi biri olduğunu düşünmüşümdür.
bu saydıkların ve savaşta bir anda hepsinin belirmesi gibi. adamların gemi de bir anda ortaya çıkıyo çünkü

Ben illaki haki ile yapılıyor veya Lucky Roo'da haki var demiyorum sadece olabiletesi var diyorum çünkü örneklerde belirttiğim benzer sahneler.

su rayleigh,garp,shanks gibi adamların busoshoku hakinin gücünü kullanarak hızlandıklarını bende epeydir düsünüyorum.hatta ortaya daha önce bir teoride atmıstım.

malum soru denen teknik saniyeler içinde yerin birden fazla tekmelenmesiyle meydana gelen, ivmeyi kullanarak hızlanma.şimdi bu sartlar dahilinde belki düz mantık olacak ama tekme gücün ve cabuklugun ne kadar fazlaysa o kadar hızlı hareket etmezmisin ? yani lucciyle , fukuorunun sorularının bir olma olasılıgı yoktur.

o yüzden aklıma narutodaki ayaklara verilen chakra olayı geldi ve söyle düsündüm.yere vurdugun tekmelerin şiddeti, haki sayesinde artarsa, daha hızlı hareket edemezmisin ? benim aklıma yattı.sanırım mertte aynı seyi düsündügü için bu konuyu acmıs.;)

luffy kanı pampalıyarak daha fazla besini hücrelerine yolluyor. rooda elinde hep et görmemizden dolayı bir ara acaba roo etten aldığı ek besini bir hile ile hücrelere yollayıp dahamı güçlü ve hızlı oluyor diyordum. ama bu daha iyiymiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık