Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Lucky Roo ve Meşhur Hızı

Haki değil zaten top gibi adam yuvarlana yuvarlana gelmiştir hızlı bir şekilde oraya.

Yonkou-Sh4nks

Haki çeşiti gibi bişeden bahsediyorsun sanırım. Ama mantıklı bencede başka bir açıklama saçma olurdu.

Bence bu hız, bir zamanlar hakinin olduğu gibi şu anda sır. Shanks yoksa denizin ortasına uçtun mu abi ne yaptın sen Jinbei gidemez o hızda :D Bir bölümde de baya tartışıldı WB kavanozu fırlatıyor Shanks'a ama Shanks hiç kıpırdamadan yer değiştiriyor diye. Animede böyleydi, mangada da küçük bir kareyle resmedilmişti yani anlaşılan bir şey belli değildi.

Garp'ın hızı da bana kalırsa haki ile.Çünkü Tayfa demin Soru ya karşı mücadele etmişken Garp'ı göremiyorlar bile.
Bakalım daha hakinin nelerini öğreneceğiz.:)
Her Sorunun aynı olduğunu mu düşünüyorsun :S Neo mu ne vardı adam kaçtı 1 sn boyunca Lucci koşmaya başlar başlamaz arkasında belirdi. Garp ise en az 25 yıl vardır Denizcilerde. Olsun o kadar da artık.

Bence bu hız BACAK gücünden başka bir şey değil. Zoro'da haki yok ama adam bazı tekniklerinde Soru yapıyor.

bende hakiye bağlıyorum çünkü başka çıkış açımız yok acaba bilmediğimiz bir tür daha haki mi var sorusu yada b.haki ile kendini iteleme püskürtme mi yapıyorlar ??

Roronoa Zoro

Belki varlığını hissettiği canlılara varlığını hissettirmiyordur kısra sürelide olsa.Demek istediğim normal hızla da gitse diğer varlığını hissedemediği için bi' anda önünde oluşuyor gibi görebilirler :D Bi' çeşit haki ilizyonu.

Geçenler de Prince of Persia oynuyordum oyunda bir özellik vardı zamanı yavaşlatma.Bu özelliği kullandığımız zaman ana karakter dışında her şey ağır hareket ediyor belki de o tarz bir meyve yemiş olabilir :D

Bence bu hız, bir zamanlar hakinin olduğu gibi şu anda sır. Shanks yoksa denizin ortasına uçtun mu abi ne yaptın sen Jinbei gidemez o hızda :D Bir bölümde de baya tartışıldı WB kavanozu fırlatıyor Shanks'a ama Shanks hiç kıpırdamadan yer değiştiriyor diye. Animede böyleydi, mangada da küçük bir kareyle resmedilmişti yani anlaşılan bir şey belli değildi.
Yakında ODA hakiyi suda yürümek için kullanmazsa şaşarım :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık