Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kyros Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger tayfasından hatta biraz daha iler gidip bene Scopper Gaban.Saç şeklli falan benziyor.Episode sıfırda balta kullanıldığı görüldü gladyatörlük tam bu adama göre :D

Ha birde Bronz heykel olayıda Scopper dememdeki nedenlerden biri.

bence ölmemiştir? belki (çok uçuk olacak ama...) o kör adam bu adamdır? ve evet roger tayfasındandır? hatta aldığı tek darbede de kör olmuştur:hmm:

Roger tayfasından hatta biraz daha iler gidip bene Scopper Gaban.Saç şeklli falan benziyor.Episode sıfırda balta kullanıldığı görüldü gladyatörlük tam bu adama göre :D

Ha birde Bronz heykel olayıda Scopper dememdeki nedenlerden biri.
bu da mantıklı geldi

evet bu bir olasılık ama;rebeccanın babası ayrı bir sık.yani digerlerinde rebeccanın babası degil olarak düsündüm.cocuk yapmamıs olarak düsüncez yani :ehe: ha ikisi birden olursada yapıcak bir sey yok,dedigim gibi önemli olan mesajlardaki fikirler ve maksat fikir alısverisi ;)
Maksadını anladım ama hem kral hem babası veya hem Roger korsanlarından hem babası diyenler olabilir diye düşündüm. :D

Kör amca çıkmaz diye düşünüyorum. Adam samurray kılıklı. Gerçi ilk yorumda belirttiğim gibi o kadar az bilgi var ki ne fikir öne sürülürse ihtimali vardır. :)

Roma da kadın gladyatör var mı bilmiyorum araştırmadım.Ama rebecca amazonlardan esinlenilmiş olabilir.Hititlerde de varmış kadın savaşcılar.Ya da ''Bodrum'da 2500 yıl önceki Halikarnassos kenti zamanında tarihin ilk kadın amirali olarak bilinen, Kral Mousulos'un karısı ve kızkardeşi Kraliçe Artemisia'' falan da olabilir.Kyros bence de yüksek ihtimal roger ın adamı.Hükümete yakalanmamak için isim değiştirmiş olabilir.Altın-gümüş-bronz böylelikle tamamlanır.Bu arc savaşlar dan ziyade eskilere dönük baya bilgi verecek gibi.Ayrıca meyvelerin sırrı da ortaya çıkar.

kyros un altında yazan yazı da dikkatimi çekti antik yazı olabilir.Belki de antik silah filandır.Ayrıca tunç heykelin nereden geldiği bilinmiyor kimsede yaşayıp yaşamadığından emin değilse muhtemelen tunç heykel sanılan şey onun gerçek bedeni olabilir.Bir meyve kullanıcısı tunca çevirmiştir.Bu arcta bildiğim tek şey çok uzun bir arc olucak.Arabasta,Skypia gibi.

bence jolly rogerdan biri resimlerde saçlar benzer sanki

kyros'un arkadan uzanan miğferin püskül mü saç mı tam anlamadım ama saç gibi sanki.

edit:

sağ alt köşede ki resimde saçı yukarda crocus'la konuşan adama bayağı benziyor.

Ben Roger tayfasi dedim ama kral olmasi daha agir basiyor gibi.. ( birde 3. secenek yani rebecca'nin babasi olmasi muhtemelen + kral )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık