Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuzan'ın Seçimi

bhdr

Bence ne kendini korsan ilan eder ne devrimci ne de yatar, olayların akışına göre kendi doğrusu neyse onu yapar ona göre hareket eder.

Ben onun serideki rolünü biraz shanks a benzatiyorum ikisi de sağ duyu sahibi kendi doğrularını izleyeceklerdir ve olmaya çalıştıkları direk bir hedefleri yok zaten olmuş dingin bir yapıdalar.(Shanks ın raftel yolunu bildiğini düşünüyorum buna rağmen gitmediyse kendi isteği ile kk olmamış diye düşünüyorum çünkü onun arzusu başkaydı ve gerçekleştirdi.)

aokiji bundan sonra sıksık karşımıza çıkar seri sonuna kadar savaşlara karışmaz ama ufak rutuşlar yapar smokerı takip edicek gibi geliyor bana ona çok güveniyor smoker ve luffye yakın olucak ama belli etmiycek bence robin olayından sonra luffyle ilgili düşünceleri oldunu tahmin ediyorum.

ben suanlık bişey yapmasada luffy korsanlar kralı olunca dünya hükümetiyle savasırsa luffy nin yanında savaşacagını hatta denizcilerin basındaki yaşlı dedelerden birini alacagını düşünüyorum.Aokiji o zamana kadar yanlız kurt olarak takılır bence

Kuzan arada vatan haini gibi gözükse de doğru taraftadır. Şu an One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Fleet Admiral Sakazuki Bey ile bir plan içindedir. Akainu'nun pislik tamamen temizlenmeli, kötü olan yaşamayı hak etmez gibi derin sözleri varken orada Kuzan'ı yaşatmazdı vatan haini olsa.

Kuzan arada vatan haini gibi gözükse de doğru taraftadır. Şu an One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Fleet Admiral Sakazuki Bey ile bir plan içindedir. Akainu'nun pislik tamamen temizlenmeli, kötü olan yaşamayı hak etmez gibi derin sözleri varken orada Kuzan'ı yaşatmazdı vatan haini olsa.
10 gün savaşmışlar, kazanmış dahi olsa eminim savaş sonunda kılını kıpırdatacak gücü yoktu. Yoktu ki daha fazlasını yapamadı, yapamazdı da.

10 gün savaşmışlar, kazanmış dahi olsa eminim savaş sonunda kılını kıpırdatacak gücü yoktu. Yoktu ki daha fazlasını yapamadı, yapamazdı da.
Yeni patron olduktan sonra yaralı Kuzan'ı alırlardı bence savaştan hemen sonra. Gitmesine izin vermişler demek ki.

Aynı gün yok ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık