Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuzan'ın Seçimi

Ootatsumaki

korsan olacağını sanmıyorum ama ileride belki luffy ye destek felan verebilir çünkü benim gördüğüm aokiji, akainunun filo amirali olmasına karşı çıktı çünkü akainunun başa gelirse neler olabileceğinin farkındaydı. adam gözünü kırmadan kendi adamlarını öldürüyo ya. diğer amirallere göre daha sakin ve bilgili bence. denizcilerin temelinin ne olduğunuda bildiğini düşünüyorum ben. şahsen tayfaya katılmasını çok istesemde yalnız kurt u oynayacağını düşünüyorum.

secenekler hala yerinde duruyor,birde tabi yeraltı örgütünün içine sızma durumuda var.sanırım su an çift taraflı casuslukta yapıyor olabilir aokiji,ne yazıkkı seceneklerimiz arasında bu yoktu :ehe:

Reversi

Zaten denizci amirali yaptıktan sonra korsanlık yapmaz.HER ZAMAN Kİ GİBİ

[YOUTUBE]Ce-lrpt70N4[/YOUTUBE]

Şu anda kendi inandığı adaleti uygulamaya çalışıyordur. Kendi başına büyük bir etki yaratamayacağını anlayacaktır. İlerde olabilicek bir savaşta bizimkilerin safında yer alacağı kesindir. Bu devrim ordusu olabilir veya Raftel'den sonra Hasır Şapka Korsanlarının peşine takıp sürükleyeceği adaletsizliğe baş kaldıran, özgür olmak isteyen korsanlar arasında da olabilir.

Bu konuyu görmemiştim bu yüzden yeni konu açtıydım ben :D. Benim konuda ki bilgileri ve yorumları buraya taşıdık aynı konudan iki tane olmasının lüzümü yok :D hem anket var daha iyi olur. Benim konuya yorum atan arkadaşların yorumlarını spoiler içinde buraya alıyorum

Thor'un yorumu
Bence hala eski Kuzan , denizcilerden ayrılsa bile içinde hala o görevin sorumluluğunu taşıyor tek farkı içerdeki çarpıklaşmayı ve dünya düzeninin daha iyi görüyor, Sakazukiye düşman olmayıp hala aynı tavrı takındığını düşünüyorum adamın karakteri sağlam intikam duygusu yok ve adalet anlayışı zerre sekmeye uğramadı.

Yeni dünyada takılarak yeraltı gibi yada başka tehlikeli oluşumları gizliden takip ediyor bu yüzden daha avantajlı oldu , sıkıntı olacak olayları birşekilde karargaha rapor eder ve köşesine çekilir.

Ryuzaki'nin yorumu

Bence kuzanın karakteristik özelliği bakımından akainu yenildikten sonra kesin yeni dünya da form dan düşmemek için sık sık vs atıyordur.Ne kadar hiçbir şeyi takmayan biri olarak görünsede şuan daha güçlü olmak için gece gündüz ada değiştirerek antraman yapıp akainu'yi yenme planları yapıyordur ne korsan olmak ne devrimcilere katılmak ne korsan avcılığı ona göre değil büyük ihtimal para karşılığında çalışıyordur:D

optimistic'in yorumu

böyle düşünen bi benim sanıyodum sonunda biri daha çıktı bence de kuzan denizcilerden yeraltı örgütlerini araştırmak için çıktı ve sakazukiyle de anlaştıklarını sanıyorum

Funky'nin yorumu

Bence Kuzan meyvesi, fiziksel gücü ve hakisiyle yonkou seviyesine yakın bir adam. Şuan ne işle meşguldür pek kestiremiyorum ama devrimcilere katıldığını düşünmüyorum. Çünkü gördüğümüz kadarıyla intikam duygusu olmayan birisi. Dünya hükümeti ve denizciler içersindeki çarpıklaşmayı farketmesi için de Akainu'ya yenilmesinede gerek yoktu. Diğer taraftan genel Op evreninde insanlar ya korsan ya denizci ya devrimci oluyor. Kuzan'ın bunlarla alakası olduğunu sanmıyorum. Smoker'in davranışlarına bakarak kötü işler çevirdiğini farkedebiliriz bunuda büyük ihtimal bir örgütü veya tayfayı içten yıkmak için yapıyordur.
Magellan'ın yorumu

kuzan, sengoku, garp birşeyler çeviriyorlar olabilir. smoker, coby ve helmeppo da marine içinden yardım ediyorlar olabilir.

T1T4N'ın yorumu
tek mantıklı açıklama Devrimci ordusuna katılması olur.

Ne koskoca marine amirali Devrimci ordusuna katılacak da ben görecem eh ?

Kuzan ve Akainu bir birine zıt ee Akainu devlet için çalışıyor [ WG ] bu güne kadar devrim ordusunun marineyle hiç işi olmadığını biliyoruz kuzanda bundan faydalanıp Devrim ordusu için kendi adalet anlayışını taşıyan bir Marine kurmuş olabilir. :oleyo2:

Bu sayede yeraltı örgütünü öğrenmiş hatta o meşhur Jack kuzan bile olabilir. :D ve oradaki adamlarda yeni marine [ devrim ordsu ] elemenları çıka bilir.

Bana en mantıklısı bu geliyor.

Provision'ın yorumu

Kuzan bana göre Denizcilerin içinde ada halklarının Denizci olarak tanıdığı,bildiği vasfa sahip tek yüksek rütbelidir.Ne Kizaru nede Akainu böyle bir görüntüde değiller.Ancak Kuzan farklı.Adam tam bir halk adamı.Devrimci ordusuna katıldığını düşünüyorum.Asla bir korsan olmaz.Sonuçta devrimciler de Denizcilerin aslında yapması gerekeni yapabilecek tek oluşum...

devrimci'nin yorumu

bence kuzan zaten dragon u tanıyordu.fakat bunu wg ye iletmiyordu.wg den ayrıldıktan sonra tamamen devrim ordusuna katılmış olabilir.ya da kuzan smoker a söylediği gibi tek başına takılıyordur.takılırken gizli işleri öğrenip onları bir şekilde wg ye iletmek istiyordur.içinde tek başına takılan adaletin yerini bulmasını isteyen bir marine olabilir.:D

İntegrale'in yorumu
Yeni Dunya da Baraque Works gibi bir örgüt kurmuş ve tembel adalet anlayışıyla korsanları yakalıyor olabilir.

Dragon'un yorumu

cogunluk kendi basına hareket edecegini veya devrim ordusuna katılacagını düsünüyordu.sanırım hala o dogrultuda gider.bende sartların onu hasırsapka tayfasına yaklastırcagını yada dragonun emrine girecegini düsünüyorum.su andada muhtemelen bir nevi casusluk faaliyeti yürütüyor.yakında cıkar kokusu ortaya ;)

konuyla alakasız ama az üstteki videoyu izledim one piece ancak japonca olur :D ing. sanki marvels izler gibi hissettirdi.

Bence bu adam yeraltı dünyasına sızdı. Orda kendince birşeyler yapıyor.Devrimci olmaz gibi geliyor.Tayfaya katılması ise(bence) imkansız gibi. Yine bence bu adam serinin sonunu göremeyecek. Bi 200-250 bölüm sonra ölür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık