Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Ya yenerse ?

Sanji kim yav :( Ortada kılıç varsa Zoro vardır. King rakip olmazsa bakarız durumlara.

Herif 2 sene önce Bb dahil tayfadaki herkesten güçlüydü. Aradan 2 yıl geçti ve herif bir de üstüne meyve yedi. Neden olmasın ?

Zoro King'e rakip olursa daha sonraki rakibi en az amiral ayarında olur. Zira sağ kollarla amiraller arasında pek bir güç farkı yok.
Shiryu'nun 2 yıl önceki BB'den güçlü olduğu falan yok yav.Sağ kollarla zaten bazı amirallerin arasında çok güç farkı olmadığını ben de savunuyorum.Greenbull ya da Fuji'nin King'ten,Shiryu'dan çok daha üstün olduğunu da düşünmüyorum ama Kuzan farklı bence.Akainu>=Kuzan>Fuji>=Kizaru>Greenbull diye düşünüyorum hatta sıralamayı da.2 yıl önceki Shiryu'nun çapı maksimum yc2-yc3tür bu arada.Yc2 bile olacağını tam sanmıyorum.

Shiryu'nun 2 yıl önceki BB'den güçlü olduğu falan yok yav.Sağ kollarla zaten bazı amirallerin arasında çok güç farkı olmadığını ben de savunuyorum.Greenbull ya da Fuji'nin King'ten,Shiryu'dan çok daha üstün olduğunu da düşünmüyorum ama Kuzan farklı bence.Akainu>=Kuzan>Fuji>=Kizaru>Greenbull diye düşünüyorum hatta sıralamayı da.2 yıl önceki Shiryu'nun çapı maksimum yc2-yc3tür bu arada.Yc2 bile olacağını tam sanmıyorum.
Doffa yc3 etmez diyen adamsın la sen şu yorumu dön bir daha oku.Şiryu yc2 edecek ha ?

abov. nasıl shiryu nun bb den güç farkı olmaz. adam id de son seviyeye terk edilmişdi. bb kim köpek ki oraları görecek.

Doffa yc3 etmez diyen adamsın la sen şu yorumu dön bir daha oku.Şiryu yc2 edecek ha ?
Yc2 olabileceğini sanmıyorum dedim yav :D Dof yc3 etmez demiyorum artık Jack'ten güçlüdür bence Dof.Magellan'ın seviyesini yc3 olarak düşünüyorum 2 yıl önceki Shiryu'da yc3ün az altı bir şey olabilir işte :D

abov. nasıl shiryu nun bb den güç farkı olmaz. adam id de son seviyeye terk edilmişdi. bb kim köpek ki oraları görecek.
Yami Teach Ace'i çok kasmadan indirmiş bir adam,Shiryu'dan güçlü olması gram saçma olmaz yalnız :D

Yc2 olabileceğini sanmıyorum dedim yav :D Dof yc3 etmez demiyorum artık Jack'ten güçlüdür bence Dof.Magellan'ın seviyesini yc3 olarak düşünüyorum 2 yıl önceki Shiryu'da yc3ün az altı bir şey olabilir işte :D

Yami Teach Ace'i çok kasmadan indirmiş bir adam,Shiryu'dan güçlü olması gram saçma olmaz yalnız :D
Dof yc3 etmezlerden jackten güçlülere geçmeye başladıysa güzelll :D Yakında yc1ler de göreceğiz :a:

Dof yc3 etmezlerden jackten güçlülere geçmeye başladıysa güzelll :D Yakında yc1ler de göreceğiz :a:
Hatırlarsın zaten Doffy yc3 etmez yazdığım zaman da Dof'u yc3ün biraz altına koyuyordum :D Dof bazı yc3lere karşı kazanır,bazılarına karşı kaybeder diye düşünüyorum ama artık.2.adamların tam gücünü de bilemiyoruz belki yc2 bile edebilir bazı tayfalarda :D

yc ne demek?? birde bence ace vs bb ye bakarak shiryu yorumu pek mantıklı değil. ace meyve adamı. shiryucum ele mi. uvv:at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık