Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kuzan vs. Marshall D. Teach

Kim ayakta kalır

• Blackbeard

Kullanılan: 92 85.2%
  • Kuzan

Kullanılan: 21 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    108
Squardo niye titremedi 5 metre kılıç soktuğu zaman ? Adam boşuna kollarını sıkmıyor güç topluyor yetenek için.Hatta marco bile bb ilk kullanırken ''bu duruş'' dedi.Varsa sbs atıverin bakayım ama saçma çizilen ile söylediğiniz ya da açıklama.
Telefonda olduğumdan şu an atamam lakin Mfde Aokijinin söyledikleri mangada mevcut.Açık açık titreşim adam dedi.

Sbs mevzusu da 3 5 sayfa önde falan olmasi lazım.En güçlü meyve mevzusunda söylemiş Oda.

Squardo niye titremedi 5 metre kılıç soktuğu zaman ? Adam boşuna kollarını sıkmıyor güç topluyor yetenek için.Hatta marco bile bb ilk kullanırken ''bu duruş'' dedi.Varsa sbs atıverin bakayım ama saçma çizilen ile söylediğiniz ya da açıklama.
Adam logia değil ki kılıcı yiyince titreşim oluşsun.Aokiji birini dondurduğunda kişi sadece hareket edemiyor diye biliyorum ben ama bilinci açık kalıyor.O sırada vücudundan bir titreşim vermesi yetiyor buzu kırmak için.

Aokiji'nin meyvesi deprem meyvesine karşı güçsüz kalıyor. Üstüne Teach hayvani fiziksel güce ve en güçlü logia meyvesine sahip.

Easy win easy life

Adam logia değil ki kılıcı yiyince titreşim oluşsun.Aokiji birini dondurduğunda kişi sadece hareket edemiyor diye biliyorum ben ama bilinci açık kalıyor.O sırada vücudundan bir titreşim vermesi yetiyor buzu kırmak için.
WB'nin meyvesi logia olsa dediğin doğru olurdu ama bu ihtiyarın vücudunu titrettiğine ilişkin 1 tane bile kare yok, nasıl titretecek vücudunu. :)

Burda bisentodaki depremi durdurmak istedi Aokiji durduramadı, lakin bisentoda deprem olmasa WB dondurma olacaktı. Bu atak belli ki Aokiji'nin Jozu'ya uyguladığından farklı, orda rakibi tamamen donduruyor ve buzu çözmek için sıcak suya falan koymak gerekiyor. Ice Ball saldırısında ise dışarıdan bir müdahaleyle de çıkarılabilir WB.

WB'nin meyvesi logia olsa dediğin doğru olurdu ama bu ihtiyarın vücudunu titrettiğine ilişkin 1 tane bile kare yok, nasıl titretecek vücudunu. :)

Burda bisentodaki depremi durdurmak istedi Aokiji durduramadı, lakin bisentoda deprem olmasa WB dondurma olacaktı. Bu atak belli ki Aokiji'nin Jozu'ya uyguladığından farklı, orda rakibi tamamen donduruyor ve buzu çözmek için sıcak suya falan koymak gerekiyor. Ice Ball saldırısında ise dışarıdan bir müdahaleyle de çıkarılabilir WB.
O bisentoda deprem olmasa bile WB çıkardı ordan.Adamın yeteneği deprem değil mi ? Dof'tan biliyoruz ki kişi dondurulduğunda bilinci falan gitmiyor.WB bilinci açıkken o buzun içinde neden deprem oluşturamasın ? Vücudundan bir titreşim salması o buza yeter.Aok'un bu tekniği kendi seviyesi ve üstü seviyedeki adamlara kolay kolay sökmez.Hele yeteneği titreşim olan birine hiç sökmez.

SBS
D: Hello, Oda-sensei! I have a question. Is Whitebeard, Edward Newgate, a Logia or a Paramecia? I personally think he's Logia, since he took Aokiji's attack without turning to ice, but...? P.N. NY

O: I guess that's difficult. The answer is Paramecia. "Gura Gura no mi" is said to be the most powerful of the many paramecia fruits. It's easy to think that he's an "Earthquake Human" and must be Logia, but if that was so, he'd have to become an earthquake himself. Whitebeard creates earthquakes, in other words he's a "Vibration Human". That means he's a Paramecia who isn't any weaker than the Logias.

http://onepiece.wikia.com/wiki/SBS_Volume_58

En güçlü 2. denizci vs 4. korsan benim gözümde bu vs.(Aktif kişilerden bahsediyorum.) BB gülen taraf olur vs sonunda.Hatta şahsi fikrim Akainu karşısında da galip gelebilir.Fakat uzun bir vs olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık