Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kuzan vs. Marshall D. Teach

Kim ayakta kalır

• Blackbeard

Kullanılan: 92 85.2%
  • Kuzan

Kullanılan: 21 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    108
Bu Teach Oda'nın hikaye kurgusuyla Kaido'yu da, BM'ı da, Shanks'ı da alabilir. Kimse şaşırmaz.

Kuzan bu adamların altında güç olarak.

Aokiji bir bacağını kaybetmese şansı olabilirdi ancak şimdi protez bacaklı haliyle hiç şansı yok maalesef. :)

öyle deme Yaminin sınırsız çekim gücü var yeri kurozu yaparak'da olası uyanıştan da etkilenmez.
Sınırsız çekim gücü yok.Banaro adasını içine aldıgı teknik ile Wbyi anca dizlerine kadar alabildi.

Üstelik tecrübe olarak-eğer teach yonkou iken zorlu bir savaşa girmedi ise-Aokiji ağır basıyor.Adam Sakazuki ile 10 günlük bir savaşa girdi.Kafadan gücüne +2 3 falan ekler.

Aokijiyi severim.
Çarpık dişi günahım kadar sevmem.

BB güçlenmek hırsıyla hakisini geliştirmiş, meyvelerinin üzerine de hakimiyetini geliştirmiştir. Aokiji OP evreninin en güçlülerinden, zorlar ama yenebileceğini sanmıyorum.

BB: %60 Aokiji: %40 diyeyim.

Ne yazık ki Teach alır. Sakazuki olsun ,Amiraller olsun, Kuzan olsun herifi alamaz gibime geliyor. He o kadar kolay olmaz şuan %55-60-65 daha önde Teach.

Ne yazık ki Teach alır. Sakazuki olsun ,Amiraller olsun, Kuzan olsun herifi alamaz gibime geliyor. He o kadar kolay olmaz şuan %55-60-65 daha önde Teach.
Ben şahsen Saka'nın diğerlerine göre kazanma şansının daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Hatta yenebilirde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık