Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Ben popüler olduğu sıralarda Tilki Andre merak ediyordum baya hype yaratmıştı bende.Bu karakterin olayı nedir ?Boş beleş biri midir yoksa çok sağlam bir şahıs mıdır hakim olmadığımdan soruyorum ?
Bu dizi ülkeyi komplo teorisyeni yaptı, ampulün dış mihraklar söyleminin ve propagandasının, halkın beynine etkili olarak işlendiği ilk yayın budur.

Türk halkının güçlü, cesur, aşık kahramanlara olan sevgisini, Birazda karanlık ve vatansever istihbaratçı rolüyle birleştirmesi. Son derece zekice.

Vadi Pusu döneminde bu propaganda artık resmiyete döndü. İktidar hangi ülkeyle anlaşamıyorsa kiminle çatışıyorsa düşman o olmuştur.

Hep bu gözle izledim, Çok etkili bir propagandaydı, Belli merkezleri bir dizi üzerinden tetikleyip konsolide eden bir iç istihbarat ve propaganda başarısı.
Bunun gerçek hikayenin değiştirilmiş versiyonu olduğuna emin olabilirsin.Böyle sağlam kurgu yazacak senarist yok zaten ülkede.Kişi ve kurumlarla alakası yoktur yazısı da bunun kanıtı.Gerçek hikaye olduğu için bizi bağlamaz uyarısı yapıyorlar. :) O yüzden mafya da gerçeğe yakındır tapınak örgütü de.

Bu dizi ülkeyi komplo teorisyeni yaptı, ampulün dış mihraklar söyleminin ve propagandasının, halkın beynine etkili olarak işlendiği ilk yayın budur.

Türk halkının güçlü, cesur, aşık kahramanlara olan sevgisini, Birazda karanlık ve vatansever istihbaratçı rolüyle birleştirmesi. Son derece zekice.

Vadi Pusu döneminde bu propaganda artık resmiyete döndü. İktidar hangi ülkeyle anlaşamıyorsa kiminle çatışıyorsa düşman o olmuştur.

Hep bu gözle izledim, Çok etkili bir propagandaydı, Belli merkezleri bir dizi üzerinden tetikleyip konsolide eden bir iç istihbarat ve propaganda başarısı.
Bir de Kaşif Kozinoğlu'nu vatan haini yapmışlardı. Fethullahçıların işine ne geliyorsa onu empoze etmeye çalışıyorlardı. Yatacak yerleri yok yani.

@Millennium Wizard

98 yılında Türkiye'ye gelen Rus Mafyasının liderinden esinlenmişler. Meclis tutanaklarında da, gazetelerde de yazıyor.

Ben popüler olduğu sıralarda Tilki Andre merak ediyordum baya hype yaratmıştı bende.Bu karakterin olayı nedir ?Boş beleş biri midir yoksa çok sağlam bir şahıs mıdır hakim olmadığımdan soruyorum ?
Bunun gerçek hikayenin değiştirilmiş versiyonu olduğuna emin olabilirsin.Böyle sağlam kurgu yazacak senarist yok zaten ülkede.Kişi ve kurumlarla alakası yoktur yazısı da bunun kanıtı.Gerçek hikaye olduğu için bizi bağlamaz uyarısı yapıyorlar. :) O yüzden mafya da gerçeğe yakındır tapınak örgütü de.
O dönem rus mafyası baya aktifleşiyordu dünyada. malum çoğu kgb destekli oradan bir karakterden alıntıdır.

Bu fenomen dizinin ilk 2 sezonundan aldığım keyif reklamlar yüzünden çok azdı.Ama youtube ile kesintisiz izleyince hem kurgudaki güzelliğe hemde oyuncuların keyfine variyorsun .Efsane dizi olmayi sonuna kadar hak eden bir diziydi.Bas karakter Polat bile başrolü anca 30 40 larda alabiliyor öyle efsane bir diziydi

Nereden nereye bağlamışlar, zekice.

Bu kılıcın yetiştirmesiydi aslında, Polata denk gelmeseydi sıradaki Baron bile olurdu diyemememe sebep psikopatlığı, Bu kadar psikopat adam illa hırsının kurbanı olup bir yerde büyük açık verir. Anladık mafyasın, adi herifin tekisin vs gittin adamları öldürmeye zevkine işkence etmek, testereyle kesmek falan nedir la? Sonuçta milyarlarla oynayan bir suç örgütünde önemli bir yerdesin yani. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık