Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kullandığınız Dijital Yayın Platformları

Hangisini/Hangilerini Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    102
Buradakilere ek olarak bir de Youtube premium hesabım var. Amazon'dan sonra en çok parasını hak edenin de o olduğunu düşünüyorum.

Netflix ve Amazon Prime kullanıyorum şuan. Disney+ üyeliği almayı da düşünüyorum. Geri kalanlar pek ilgimi çekmiyor şu anlık.

o an hangisine güzel bir şey gelirse tek istisna prime video çünkü çok fazla ek getirisi var prime üyeliğinin

Netflix, Amazon Prime ve Disney+ kullanıyorum.
HBO Max'e de yan gözle bakıyorum eğer kendilerini böyle devamlı geliştirmeye devam edip Türkiye'ye gelirse düşünebilirim.
Disney+ Türkiye'de baya reklam yapıyor. Yapımlar güzel gibi duruyor. Kullanıcı olarak yorumun ne? Özellikle diğer ikisine kıyasla.

Disney+ Türkiye'de baya reklam yapıyor. Yapımlar güzel gibi duruyor. Kullanıcı olarak yorumun ne? Özellikle diğer ikisine kıyasla.
Arayüz ve uygulama olarak baktığımız zaman Netflix'den daha iyi hele Amazon'dan çok çok daha iyi. Disney+'un güzel ve çok başarılı bir arayüzü var.

İçerik olarak da biraz zevk meselesi olduğu için sadece şunu diyebilirim.
Disney+'un çoğu Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic diye 5 büyük başlıktan oluşuyor. Yani bu başlıkların yapımlarını seven birisi için Disney+ birebir.
Şahsen bu 5 başlığın 5'i de bana hitap ettiği için Disney+ en çok beklediğim platformlardan biriydi ve uzun zaman boyunca en çok da onu kullanacağım gibi duruyor.
Ha Disney+ sadece bu 5 başlıktan oluşmuyor tabii. Lost, The Walking Dead ve The Simpsons gibi ünlü yapımlar da orada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık