Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kozuki Oden Meydan Okuyor!

Sizce Oden nereye kadar gider?

• Bariyer engeline takılır, İlk Round'da durur.

• Round 2'de durur

• Round 3'de durur

• Round 4'de durur

• Round 5'de durur

• Round 6'da durur

• Round 7'de durur

• Buradakilerin hepsini bin parçaya böler!

• Round 8'de durur

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İmparator Kaido ile dövüştü diyorlar işte çaylak Kaido ile değil.Belli ki Shanks gibi işin başlangıcında o sıralar.İspatlamam için mangakanın daha net bilgi vermesi lazım ama %90 gerçek bu alışsanız iyi olur.En kötü ihtimalle imparator olmanın hemen öncesidir.Sonrasında da bir imparator edecek Oden'e yenilmiş olur.Daha doğrusu yenilecekti araya başkaları girmeseydi.9 kınla tekrar karşılaşınca geçmişteki yenilgisi zaten netleşti artık.
İmparator Kaido ile çarpıştı derken Kaido İmparatorken çarpıştılar değil. İmparator olan Kaido ile çarpıştıları kastediyor. Aynı oynegi verdim sana Buggy, İmparator Shanks ile tanışmadı küçük Shanks ile tanıştı ama adamları kaptanımız İmprstor Shanks'i tanıyor gözüyle bakıyor. Aynı mesele...

İmparator Kaido ile çarpıştı derken Kaido İmparatorken çarpıştılar değil. İmparator olan Kaido ile çarpıştıları kastediyor. Aynı oynegi verdim sana Buggy, İmparator Shanks ile tanışmadı küçük Shanks ile tanıştı ama adamları kaptanımız İmprstor Shanks'i tanıyor gözüyle bakıyor. Aynı mesele...
İşte onu nereden biliyorsun ? Detaya inildi mi o konuda.Smoker Luffy ile defalarca dövüştü.Ama kk Luffy ile başabaş dövüştüğünü birisi görmeden o tarzda övüleceğini sanmıyorum ileride.En fazla kovalıyordu denir.

Çok basit birbirleri ile ciddi savaşmadılar. Ciddi bir savaşta Roger tarafı katleder. İki dostun birbirlerini sınaması gibi düşün. Bu iki tayfa ciddi bir savaş yapacak ne adaya ne de kimseye hiçbir şey olmayacak. Bunun imkanı yok. Aynı Kaido ile Big Mom merhabalasmasi gibi. Herhalde bir gün ya da yarım gün çarpışmıştılar. Sadece küçük izlerle atlattılar. 9 kın bile Big Mom'ın verdiğinden daha çok zarar verdi Kaido'ya.
İyi de 3 gün dövüşüyorlar 3 günde anca mı anlamışlar bu nasıl sınama :D Buggy’de birbirlerine denk dövüştüklerini söylüyor fb okurken yine denk görüyoruz ama hepsi şakacı şapşal bir sınamadan mı ibaret :at: Neyse zaten o sebeple yazmadım onu Oden olmasa tayfalar denk olmazdı bence diyorum
O yüzden KK sağ kolunun yaşlı hali bile amiral tutuyordu deme?
Tutar ancak.Alamaz :D

İşte onu nereden biliyorsun ? Detaya inildi mi o konuda.Smoker Luffy ile defalarca dövüştü.Ama kk Luffy ile başabaş dövüştüğünü birisi görmeden o tarzda övüleceğini sanmıyorum ileride.En fazla kovalıyordu denir.
He en fazla kovalıyordu denir oradan Garp fikrini de korumaya alıyon herhalde Emre.

Bilmiyorum ama Moriah ile savaşından sonra zarar almış olması o seviyelerde olmadığını kanıtlıyor bence.

Ben zaten kanıt yok diyorum ama siz çoktan Yonkou Kaido demeye başlamışsınız. Ben ihtimalden bahsediyorum.

İyi de 3 gün dövüşüyorlar 3 günde anca mı anlamışlar bu nasıl sınama :D Buggy’de birbirlerine denk dövüştüklerini söylüyor fb okurken yine denk görüyoruz ama hepsi şakacı şapşal bir sınamadan mı ibaret :at: Neyse zaten o sebeple yazmadım onu Oden olmasa tayfalar denk olmazdı bence diyorum

Tutar ancak.Alamaz :D
Kimsede ciddi bir zarar olmaması zaten öyle olduğunu gösteriyor. Sonuca bağlama isteği yok bu da her şeylerini etkiler.

He en fazla kovalıyordu denir oradan Garp fikrini de korumaya alıyon herhalde Emre.

Bilmiyorum ama Moriah ile savaşından sonra zarar almış olması o seviyelerde olmadığını kanıtlıyor bence.

Ben zaten kanıt yok diyorum ama siz çoktan Yonkou Kaido demeye başlamışsınız. Ben ihtimalden bahsediyorum.
Moria Kaido'ya hasar verdi olarak geçmedi diye biliyorum.Ordusunu azaltmış Moria.O zamanlar tayfası vardı e birde zombileri vardı o kadarını yapmış olabilir.Birebirde Kaido'yu yaraladı şöyle böyle yaptı diye bir bilgi yok.Belki kafa tuttu belki de ağır yenilgi aldı görmeden birşey söylemek zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık