Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kozuki Oden Meydan Okuyor!

Sizce Oden nereye kadar gider?

• Bariyer engeline takılır, İlk Round'da durur.

• Round 2'de durur

• Round 3'de durur

• Round 4'de durur

• Round 5'de durur

• Round 6'da durur

• Round 7'de durur

• Buradakilerin hepsini bin parçaya böler!

• Round 8'de durur

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yami Teach şuanki Luffy'den bile güçlü değil
Yami Teach tüm kek sonu Luffy'den bile güçlü değil.

Bartolomeodan sonra Luffy gelmesi çok bozdu.Bence Luffy yener Oden'i.Hadi yendi diyelim zar zor.Fujitora'yı yenmesi imkansiz.Ama zehirli gaz olayı baya sey bozuyor.

Acaba Kaido'nun derisini kesen Oden Bartonun bariyerini de kesebilirmi?
Oden'in Fuji'yi yenmesi gayet olası bir şey yalnız.

Nasıl dünyanın en güçlüsü oluyor. Cidden bu Ryuumadan sonra Oden çıktı başımıza.
Ryuma'nın en azından bir mantığı var. Oda One Piece'den önce o karakterle Manga işine girdiği için en büyük işine de yedirmiş. Kılıç Tanrısı, Kral Ryuma, Efsanevi Samuray gibi ünvanlar vermiş. Kılıcı Wano'da Kutsal sayılmış. Ama kafası kadar bariyer görmeyen bir dansöz nasıl en güçlü sayılıyor anlamadım

Rayleigh'e denk olup olmadığı belli olmadığı gibi Kaido'nun o sıra ki seviyesi de net belli değil. Rayleigh'nin primeı da ne seviye o da belli değil.

Ben savaşa bakıyorum ve bana o kadar güçlü gelmiyorlar, Katakuri vs Luffy dövüşü çok daha üst düzeyde geçiyor.

Cracker kesince korkuyor?:D Kendi kollarını aynı arc içerisinde koparacak adama diyon bunu.
Burada korkan Oden mi :D Roger ve rayla seyahat eden Oden ezik mi :D Ray gabanla dalacaktı Odene :D Adam WBnin Rayıydı.

Burada korkan Oden mi :D Roger ve rayla seyahat eden Oden ezik mi :D Ray gabanla dalacaktı Odene :D Adam WBnin Rayıydı.

Ben korku göremedim. Eli kesilince tepki veriyor ne olduğunu anlamlandırmaya çalışıyor zira yardığını düşündüğü adamın içinden biri çıkıyor elini kesiyor.

Bak sana göre en hakiki korku budur. Biraz daha korksa altına koverecekti o kadar korktu burada.

Bariyer kuralını es geçtim. Teach anladığım kadarıyla Şuanki hali ama deprem meyvesi yok. Teach bir yolunu bulur kandırır bunu.

Kaido gibi bir hayvanatı 20 yıl sonra bile korkutma becerisine sahip bir adam buradaki herkesi alabilir. Barto işin buggy boyutu. Nasıl ki mihawk MF'de buggyi kesemedi aynı mantık burada da var. E.Oda arada bizi böyle buggy gibi trollerle sınıyor. Barto biraz evrim atlamış hali sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık