Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Momonosuke

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 40 34.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 77 65.8%

• Kullanılan toplam oy
    117
Ben severim ya, çocuğun teki işte, 10'ununu geçmemiş bebeden WB ağırlığı beklemenin alemi yok. Çocuk dediğin ağlar, zırlar, korkar, bunlara göre hareket eder. Üstündeki sorumluluğu düşünürsen gayet sağlam dayanıyor çocuk.
İlk başta olumsuz oy atsam da, sana katılıyorum. Bu çocuğun yaşadıklarını tayfadan birisi yaşasaydı; çoğumuz her şeye rağmen mücadelesini veriyor diyecekti. Şöyle bir düşününce şimdiye kadar yanlış bir hareketini görmedik. Yerine göre davranıyor çocuk. Üstelik Wano halkı daha bu yaşta ondan Oden gibi birisi olmasını bekliyor. Taşıdığı yükü ve sorumluğu düşününce çocuğun işi zor. :/

Wano nun yükselen yıldızı çocuk karakterlerin başı yüce Momo samaaâ @Kuroro :fool: tabi ki iş var Wano yu yönetecek.
İşte o kadar!
Benim one piece dünyasında olmak istediğim çocuktur. Ben her zaman derim, ejderha meyvesi yemiş 3 hakili bir kılıç ustası olmak isterdim one piece dünyasında. Momo benim hayalimi yaşayacak. Çok değil 35 yıl sonra dünyanın en güçlü adamı olacak.
Harika bir yorum. 35 yıl bile sürmez büyük ihtimalle.

Arc sonu ülkenin başına geçeceğini düşünüyorum. Ülke yönetimini öğrenmesi için yardım edeni olabilir ama başa geçen Momo olacaktır.

Bu çocuk muhtemelen Sapık Kinemon yüzünden böyle oldu. Eğer Zoro gibi ağır abilerin yanında büyüseydi böyle olmazdı bence. :D

İşte o kadar!

Harika bir yorum. 35 yıl bile sürmez büyük ihtimalle.
Şöyle düşün. Ryuma, kaidonun meyvesini yemiş :) zaten hayvan gibi güçlüydü üstüne bir de en güçlü zoanı yemiş. Brook diyor ki fizik güç ne kadar yüksekse o kadar güçlü saldırı çıkarır kılıç ustaları. Momo daha velet. 35 yıl bu meyve sayesinde olağan üstü bir fizik güce sahip olacak. Serinin zirveleri arasına girebilir bu sayede. üstüne eğitmeni Zoro olan bir kılıç ustası olacak. Seri sonundaki Zorodan meyvesinin de etkisi ile hibrid formda öyle yüksek bir saldırı gücü çıkarır ki gerisini var sen düşün. Geleceğin en güçlü kılıç ustası ve en güçlü adamı olacak kişidir Momo. Herşeyin sesini duyma ve emir verme yeteneği de cabası. luffyde bu özellik yok :) herif + 1 ile başladı diyeceğim ama ejderha meyvesi de var +2, odenin kılıcı +3 hocası Zoro +4. Şuanki en şanslı velet. Üstelik daha velet yaşta büyük bir sorumluluğun altında büyüyor. Kaç tane velet bu sorumlulukla bu bilinçle büyüyor. İleride öyle bir irade göreceğiz ki bu veletten helal olsun diyeceğiz :cool:

Şöyle düşün. Ryuma, kaidonun meyvesini yemiş :) zaten hayvan gibi güçlüydü üstüne bir de en güçlü zoanı yemiş. Brook diyor ki fizik güç ne kadar yüksekse o kadar güçlü saldırı çıkarır kılıç ustaları. Momo daha velet. 35 yıl bu meyve sayesinde olağan üstü bir fizik güce sahip olacak. Serinin zirveleri arasına girebilir bu sayede. üstüne eğitmeni Zoro olan bir kılıç ustası olacak. Seri sonundaki Zorodan meyvesinin de etkisi ile hibrid formda öyle yüksek bir saldırı gücü çıkarır ki gerisini var sen düşün. Geleceğin en güçlü kılıç ustası ve en güçlü adamı olacak kişidir Momo. Herşeyin sesini duyma ve emir verme yeteneği de cabası. luffyde bu özellik yok :) herif + 1 ile başladı diyeceğim ama ejderha meyvesi de var +2, odenin kılıcı +3 hocası Zoro +4. Şuanki en şanslı velet. Üstelik daha velet yaşta büyük bir sorumluluğun altında büyüyor. Kaç tane velet bu sorumlulukla bu bilinçle büyüyor. İleride öyle bir irade göreceğiz ki bu veletten helal olsun diyeceğiz :cool:
Luffy’de de çıkar o emretme özelliği. Onun dışında kelimesi kelimesine katılıyorum. Çok güzel saymışsın, adamdan potansiyel fışkırıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık