Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

MT'den kullanıcı adını hatırladığım üyeleri googleda aratıp bulayım dedim, Acaica'nın burayı devraldığını önceden bildiğimden(ki aldığı dönemde üyelik açmıştım fakat unuttum adını) ve öteki üyeleri de aradığımda burası çıkınca üye olayım dedim.

Seni hatırlıyorum zaten. Uçan spagettiydin. Kullanıcı adın yeşil renkti değil mi?
Öyle miydim, hiç hatırlamıyorum ki xd
Sanırım bi ara öyleydim, sonra beni ordan banladılar mı naptılar. Sonra da çeviri ekibine girdiydim de mor mu olduydu.
10 yıl falan yani dile kolay, nasıl hatırlıyım :D

Öyle miydim, hiç hatırlamıyorum ki xd
Sanırım bi ara öyleydim, sonra beni ordan banladılar mı naptılar. Sonra da çeviri ekibine girdiydim de mor mu olduydu.
10 yıl falan yani dile kolay, nasıl hatırlıyım :D
Sen, Acaica(sonradan genel mod olmuştu yanılmıyorsam), Uğur, Valheru21 ve Hercai spagettiydiniz diye hatırlıyorum zira spagetti olmak istiyordum :D . Millenium W ise Bleach'den sorumlu mod idi.
Hatta Acaica ile şöyle bir mesajlaşmam oldu. Foruma ilk üye olduğumda sürekli uzun bölüm yorumları atıyordum, Acaica da benim mesajlarımı beğendiğini falan söylemişti :D .

Sen, Acaica(sonradan genel mod olmuştu yanılmıyorsam), Uğur, Valheru21 ve Hercai spagettiydiniz diye hatırlıyorum zira spagetti olmak istiyordum :D . Millenium W ise Bleach'den sorumlu mod idi.
Hatta Acaica ile şöyle bir mesajlaşmam oldu. Foruma ilk üye olduğumda sürekli uzun bölüm yorumları atıyordum, Acaica da benim mesajlarımı beğendiğini falan söylemişti :D .
Sen de 2017 yılının sonlarına doğru benim gibi transfer olmuşsun yalnız :D

Güzel bir transfer dönemi olmuş :DaS:D

@pilavüstükuru @Dr. Hiluluk @Elodin @Baryshx gibi, eski mt üyelerindendim.
2007-2017 döneminde mt'de takılmışım demek.
4 Aralık 2017'de buluşmalardan tanıştığımız @Millennium Wizard ve daha önceden birlikte seri çevirdiğimiz @Acacia 'nın davetleriyle buraya transfer oldum.
2007'mi ozaman mt var mıydı ?.2010 falan sanıyordum kuruluşu.

Korsanfan ile tanışmam,ise One piece animesini izliyordum 2013 yıllarında,sonra mt diye bir forum keşfettim,baktım bayağı tartışıĺıyor One Piece.Üye oldum.

Sonra Korsanfan'ıda keşfettim.(nasıl keşfettiğimi tam hatırlayamadım da).Korsanfan'a hemen üye olmadım ama daha çok ziyaretçi takılıp,Smoker'ın soru cevap konularını okuyordum.

2015'de de üye olduk işte.

Forum içerisinde çok uzun süredir bulunmasamda uzun zamandır takip ediyorum aslında. Mihawk vs Shanks konularını sürekli reddit üzerinden okuyordum.
Yine bir ara google araması yaparken şans eseri bulmuştum sanırım. Genel olarak anime-manga seven insanların bir arada toplandığı ortamlar bana hep cringe geldiği için bulaşmazdım. Başta kf'nin de aynı mantıkla çoluk çocuğun boş yaparak eğlendiği bir ortam olduğunu sandığım için uzun süre kayıt olmamıştım.
Forumu ilk keşfettiğim zamanlarda Shiki diye bir adam vardı hep onun yazdıklarını okuyordum, bana forumu o sevdirmişti. Sonra ban yemiş. :(

Hatırlayamadım bir türlü ama emin olduğum bir şey var. bu hesabımdan önce başka bir hesapla kayıt oldum bir kere giriş yaptım sonra bir daha giremedim. hesap komple yok oldu. sonra epeyi süre bi daha kayıt olmak istemedim. sanırım ben korsanfanın o kaotik dönemine denk geldim. üye sayısı falan kısıtlıydı belki de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık