Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Koca Ana'nın Sıkıntısı ve Pudding'in Kıskançlığı

Güzel yazmışsın ellerine sağlık.. Ayrıca şunu eklemek istiyorum.

Ruh almak için yeni topluluklar ile ittifak kurmak isteyeceğine ihtimal vermiyorum. Mom için ömrünü alacağı insan bulmak neden problem olsun ki? İstese her gün gemiler dolusu insan getirttirir ve hepsinin ömrünü alır.

Şöyle dersek daha tutarlı olur gibi, her ırkın kendine has bir ruh gücü-özelliği var, bu yüzden farklı ırklardan ruh alma çabası içerisinde. Farklı ırklardan zorla ruh almak istediğinde, düşman sayısı artacağından, onlarla ittifak kurma yoluna gidiyor, dersek bence daha iyi olacak :)

Tek derdi, hangi ırktan olduğu önemli değil, ömrünü alabileceği canlılar ise, bu konuda zorlanacağına ihtimal vermiyorum, dilediği kadar insanın ya da zayıf savunmasız ırkın ömrünü alabilir, bunun için ittifak kurma çabası içerisinde olacağını sanmam.
yeni dünya bile olsa yonkou bile olsa pek mümkün olduğunu sanmıyorum şöyleki : Dof abimiz CC'nin dev deneyleri için kaçırdığı çocukları unutturmak için kırk takla attı Vergo ile.(ki bu deneyler için parayı BM'den kopardı , Dof ve Kaido'nun desteğini aldı son olarak Akainu'ya satmayı düşündü) Yani yeni dünyanın neredeyse tamamını ilgilendiren bir devleştirme deneyi için Dof'un Vergo ile her çocuk için ayrı bir kılıf uydurması gerekti. Gemilerle gün gün insan getirmek Yonkou da olsan zor geldi bana.
2.si ittifak yanlısı biri Germa66'yı neden ortadan kaldırsın? (tüm klon ordusu ve sayısı artabilen onun için mükemmel bir kaynak olurdu)
ama olabilitesi var dediklerinin elbette. Ben kumarımı bu yönde oynadım :beli:

yeni dünya bile olsa yonkou bile olsa pek mümkün olduğunu sanmıyorum şöyleki : Dof abimiz CC'nin dev deneyleri için kaçırdığı çocukları unutturmak için kırk takla attı Vergo ile.(ki bu deneyler için parayı BM'den kopardı , Dof ve Kaido'nun desteğini aldı son olarak Akainu'ya satmayı düşündü) Yani yeni dünyanın neredeyse tamamını ilgilendiren bir devleştirme deneyi için Dof'un Vergo ile her çocuk için ayrı bir kılıf uydurması gerekti. Gemilerle gün gün insan getirmek Yonkou da olsan zor geldi bana.
2.si ittifak yanlısı biri Germa66'yı neden ortadan kaldırsın? (tüm klon ordusu ve sayısı artabilen onun için mükemmel bir kaynak olurdu)
ama olabilitesi var dediklerinin elbette. Ben kumarımı bu yönde oynadım :beli:
Pasta malzemesi için bi dünya adam öldüren birisinin ruh için ittifak kuracağını sanmam.

Pasta malzemesi için bi dünya adam öldüren birisinin ruh için ittifak kuracağını sanmam.
Mama'nın öldürdüklerinin tamamı kendi canlandırdığı yada ruh eklediği kişilerdi. Fakat germa66'nın gücüne sahip olursa yeni klon ruhları olacak. Onu demek istedim

Güzel teori. Acaba Pudding, Linlin'in anılarına da müdahale etmiş midir ki?
Bunu ben de düşündüm ama Ana'nın buna izin vermeyeceğini düşünüyorum. Çocuklarını bile acımadan öldürebilen bir kadın illaki her anında tedbirlidir, sonuçta aralarında iyi bir anne evlet ilişkisi yok. Bir de bunun ruh verdiği eşyalar var, onlar da her an nöbet tutuyordur, Ana'yı tehlikelere karşı korumak için. Bir de bunun gözlem hakisi felan var, pek olası gelmiyor ama pekaala olabilir de :)

Son düzenleme:
Bunu ben de düşündüm ama Ana'nın buna izin vermeyeceğini düşünüyorum. Çocuklarını bile acımadan öldürebilen bir kadın illaki her anında tedbirlidir, sonuçta aralarında iyi bir anne evlet ilişkisi yok. Bir de bunun ruh verdiği eşyalar var, onlar da her an nöbet tutuyordur, Ana'yı tehlikelere karşı korumak için. Bir de bunun gözlem hakisi felan var, pek olası gelmiyor ama pekaala olabilir de :)
Bu gözler dünyanın en güçlü adamının sırtına oğlu tarafından boyu kadar kılıçla delik açıldığını gördü.
Bekleneni bekleme beklenmeyeni bekle , Op bu her şey mümkün.

Teori çok güzel de bölüm çıktığı günden beri internette dolaşıyor bu teori. Kim yaydıysa yaymayı bıraksın artık. Nereye girsem bu teoriyi görüyorum. Tamam güzel; ama yeter cidden. :(

Siteyi uzaktan takip ettiğim süre içerisinde en beğendiğim teori ve konu oldu. Epey tutarlı yazmış ve ayrıntıları iyi yakalamışsın. Ellerine sağlık :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık