Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Koca Ana'nın Sıkıntısı ve Pudding'in Kıskançlığı

Siteyi uzaktan takip ettiğim süre içerisinde en beğendiğim teori ve konu oldu. Epey tutarlı yazmış ve ayrıntıları iyi yakalamışsın. Ellerine sağlık :good:
Çok teşekkürler ama bu haftaki mangadan sonra bu teorimin tam tersi de çıkabilir. Pudding ya next nakama yada baş düşman olacak. Her şey fazlaca belirtilmiyor mu sence de?. Oda asla bu kadar açık yazmaz. İşte anılarını sildi Sanji hatırlattı , bilekliği değiştirdim kaç git burdan falan. Fazla açık değil mi her şey.
Tek cümle ile belirtirsem şöyle 'eğer pudding balkon camını bilerek açık bıraktıysa Sanji duysun diye?' böyle bi durum bekliyorum ben. Yada yazdığım gibi dark carnival

Çok teşekkürler ama bu haftaki mangadan sonra bu teorimin tam tersi de çıkabilir. Pudding ya next nakama yada baş düşman olacak. Her şey fazlaca belirtilmiyor mu sence de?. Oda asla bu kadar açık yazmaz. İşte anılarını sildi Sanji hatırlattı , bilekliği değiştirdim kaç git burdan falan. Fazla açık değil mi her şey.
Tek cümle ile belirtirsem şöyle 'eğer pudding balkon camını bilerek açık bıraktıysa Sanji duysun diye?' böyle bi durum bekliyorum ben. Yada yazdığım gibi dark carnival
Tam Aizen'lik bir durum olur Puding'in balkon camını açık bırakması :) Her şeyi planlamasıyla o kadar da değil dedirtiyor bana. Öte yandan baş düşman olması daha bir olası gibi. Çünkü baktığımda olay aynı Dressrosa Vol.2. Sugar'ın Dressrosa için rolü neyse Puding'in de Tüm Kek'te rolü aynı. Bu Mama'nın yenilmesi için hazırlanmış büyük bir altyapı. Puding çözülünce tüm ada çözülecek ve Mama büyük kayıplar verecek. Sonrasını da ya bizimkiler ya da Karasakal halledecek gibime geliyor.

Valla helal olsun @Chaos Bringer :alkis:

Konudaki ilk yorumumda da çok mantıklı bulmuştum. Tutması beni de sevindirdi. Elbaf'ın dünyanın en güçlü krallığı olması beni şaşırttı mı ?

Tabi ki hayır!

Dorry - Broggy ikilisinin dövüşleri ve karakterleri, onur anlayışları içime o kadar işlemiş ki.. 850 bölümlük şu seride İzlerken tüylerimi diken diken eden tek vs. Dorry vs. Broggy'dir. O derece diyorum. Teoriye geçiş yapayım.

Loki'nin Lola'nın ikizi ile evlenmemesinin bence en büyük nedeni bu devlerin onur ve gurur anlayışı. Op evreninde iki tane savaşçı ulus var ve bu ulusların hayata bakış açılarının her anlamda tavan yapmış olduğunu düşünüyorum.

• Düşmanlarına kimsenin olmadığı kadar katı ve acımasızlar.
  • Dostlarına kimsenin olmadığı kadar bağlılar (Dorry-Broggy)
  • Dünyanın en inatçı ve laf anlamaz insanları bunlar.
  • İnançlarına, gelenek ve atalarına son derece bağlılar.
  • Eski kafa toplumlar.
  • Saf, dürüst ve son derece samimi insanlar.
  • Biriyle sorunun varsa onunla konuşarak değil dövüşerek halletmelisin felsefesindeler :)
  • Birinin arzusu ölüm bile olsa bunun altında yatan sebebi bir ''erkek olarak'' anladıklarından birbirlerinin duygularına, isteklerine ve kararlarına karşı anlayışlı ve son derece saygılılar.
  • Son derece deli, korkusuz, cesaretli ve güçlüler.
Şimdi. Bu iki uluStan birinde yaşasan evleneceğin kişinin kaçmasını bir reddedilme olarak görmen çok normal olurdu. Bu da bir erkeğin gurunu inciten bir olay olduğundan evlilik daha sonra başka biriyle de gerçekleşmedi. Hatta Lola'nın kendisi bile yine gerçekleşmezdi diye düşünüyorum.

İkinci ihtimal de şu olabilir. @Nekomamushi 'nin yazdığı gibi Loki çok zeki ve kurnaz bir adam ise o kişinin Lola olmadığını anlar sonra da Mama'nın çarkına ciddi manada tükürürdü :)

Bu iki durumu göz önüne aldığımızda teorinin açık gibi görülen kısmı (neden ikiz kardeşi ile evlenmedi) açıklama bulmuş oluyor bence.

Tekrar eline sağlık. Sitede tutan bir teori olduğunu görmek güzel oldu :fool:

teşekkür ederim yorumun için @Densetsu no Samurai . Teorimde yazdığım gibi hala Lola'nın üst düzey bir şeytan meyvesinin olduğunu düşünüyorum. Eğer bu gücü de unutturulmuş ise , Elbaf prensi meyve gücü olmayanı hemen anlardı. @Nekomamushi

teşekkür ederim yorumun için @Densetsu no Samurai . Teorimde yazdığım gibi hala Lola'nın üst düzey bir şeytan meyvesinin olduğunu düşünüyorum. Eğer bu gücü de unutturulmuş ise , Elbaf prensi meyve gücü olmayanı hemen anlardı. @Nekomamushi
Teorin iyi güzel hoş tutan kısımlar var tebrik ederimde hacı şuan bahsettiğin olayı yani akıllarda soru işareti bırakan olayı teori içinde teori olarak açıklamak pek sağlıklı değil. Lolanın ikiz kardeşi Chiffonu B planı olarak kullanmamalarının en büyük nedeni Lokinin çok zeki ve kurnaz olmasındanda kaynaklanıyor olabilir.
Loki İskandinav Mitolojisinde kötülük tanrısı olarak bilinir ve çok zeki, kurnazdır.

Teorin iyi güzel hoş tutan kısımlar var tebrik ederimde hacı şuan bahsettiğin olayı yani akıllarda soru işareti bırakan olayı teori içinde teori olarak açıklamak pek sağlıklı değil. Lolanın ikiz kardeşi Chiffonu B planı olarak kullanmamalarının en büyük nedeni Lokinin çok zeki ve kurnaz olmasındanda kaynaklanıyor olabilir.
Loki İskandinav Mitolojisinde kötülük tanrısı olarak bilinir ve çok zeki, kurnazdır.

Bu teorimde ki cümle ' Hatta ben Lola, Mama'nın favorisi olduğu için önemli bir DF sahibi olduğunu da düşünüyorum. Peki Pudding meyvesi ile Lola'ya meyvesini dahi unutturmuş olabilir mi?' spoileri gördüm diye teori içinde bir teori üretmedim yani. Elbette Loki isminin verdiği anlamı göz önünde bulundurmak lazım yalnız unuttuğun şey Oda effect :D Loki , buzhane balığı bakışlı , donuk ve alık bir karakter de çıkabilir

Bu teorimde ki cümle ' Hatta ben Lola, Mama'nın favorisi olduğu için önemli bir DF sahibi olduğunu da düşünüyorum. Peki Pudding meyvesi ile Lola'ya meyvesini dahi unutturmuş olabilir mi?' spoileri gördüm diye teori içinde bir teori üretmedim yani. Elbette Loki isminin verdiği anlamı göz önünde bulundurmak lazım yalnız unuttuğun şey Oda effect :D Loki , buzhane balığı bakışlı , donuk ve alık bir karakter de çıkabilir
Öyle çıkarsa vay haline...

Diamond_Jozu

Ellerine sağlık, çok mantıklı yazmışsın zaten en kritik yeri de tutmuş. Teorilerin çok güzel ve okuması zevkli. Pudding kısmı da tutarsa zaten diyecek söz yok.

Ellerine sağlık, çok mantıklı yazmışsın zaten en kritik yeri de tutmuş. Teorilerin çok güzel ve okuması zevkli. Pudding kısmı da tutarsa zaten diyecek söz yok.
wow, teşekkürler. 3-4 haftaya Pudding kısmınında tutup, tutmadığını öğrenmiş olacağız. Bende merakla bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık