Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Bu iddia olayinin aynisini Mihawkin seviyesi için yapalim.O zaman ortaya konan iddialar ses getirir infial yaratir darbeye sebep olur.
Hayır seviye iddia konusu edilemez. Zira kişisel görüş sınıfına giriyor. Misal bana kalırsa Roger sağlam bir balondur ve Garpın dediği gibi balla KK ilan edilmiştir. Lakin kimisi de onu zirve olarak görüyor. Şahsi kanaate bakar yani. :)

O değil de konudaki en hacimli iddia benimkisi gibi duruyor. Henüz vakit varken Torikoyu bir kere daha bitireyim bari. :(

Hayır seviye iddia konusu edilemez. Zira kişisel görüş sınıfına giriyor. Misal bana kalırsa Roger sağlam bir balondur ve Garpın dediği gibi balla KK ilan edilmiştir. Lakin kimisi de onu zirve olarak görüyor. Şahsi kanaate bakar yani. :)

O değil de konudaki en hacimli iddia benimkisi gibi duruyor. Henüz vakit varken Torikoyu bir kere daha bitireyim bari. :(
Elbet bir fikir olusacak sonucta.Mihawki yonkou gorende var vista seviyesi gorende.Kisisel gorus dahi olsa boyle bir ucururmun olmasi mantiken imkansiz.
Seviyeleri biraz açik tutabiliriz.Mesela amiral gucune yakin.Amiral bunu tekler.Doff ayari gibi.

Seviye işlerinde olmaz. Ne olursa olsun göreceli bir şey oluyor.
Neden olmasın ki?

Ben bi arkadasla şu şekilde girdim iddiaya, amiral ya da amiral seviyesi olarak kabul görmüş bir karaktere karşı galip gelir ya da mağlup olursa, amiral seviyesinin altında yada yukarısında olmuş olacak. Bu şekilde seviye belirlenmiş olacak. Kazanan ve kaybeden de bu şekilde belirlenecek.

Neden olmasın ki?

Ben bi arkadasla şu şekilde girdim iddiaya, amiral ya da amiral seviyesi olarak kabul görmüş bir karaktere karşı galip gelir ya da mağlup olursa, amiral seviyesinin altında yada yukarısında olmuş olacak. Bu şekilde seviye belirlenmiş olacak. Kazanan ve kaybeden de bu şekilde belirlenecek.
Ters gücü olabilir. Mesela Enel bir Amiral olsaydı, Luffy de onu yenmiş olsaydı bu Kuzan ya da Sakazuki'yi de yenebileceği anlamına mı gelirdi?

@Smoker Bence inmez. Eğer inerse profilime Luffy adam değildir Oyajinin de Rogerın artığı olduğu ve bir kaybeden çöp olduğunu yazacağım ve profilimde de akainu kullanacağım. Oyaji kısmı benim için çok zor olacak ama big mom düşmeyeceğinden rahatım inecek diyenler düşünsün :D @Daredewill

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık