Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Bm’nin vücudunun demir gibi zırh olmasının nedeni Rayleigh’nin gösterdiği görünmez saldırı yansıtan haki türü bunu Bm ful aktif kullanıyor. Bilgiyi kimden öğrendiğime gelince ismi gönderimin sol üstünde yazıyor.

Bana geldi galiba.Neyse g4 işlemiyor,hiçbir şey işlemiyor demek abartı işte.Saf bedenine bile hiçbir şey işlemiyorsa gitsin kokalı haliyle tek başına kk olsun.Hiçbir şey işlemiyorsa neden bu kadın güçlenme derdinde ? Ayrıca önceki yorumlarda g4 işlemiyor demişler ama böyle bir veri yok.G4 saldırısını kokayla savundu diye bu çıkarım yapılamaz.Kadın orda alttarafı savunma yaptı.Shanks'ın kılıcıyla Aka'ya yaptığından hiçbir farkı yok.Darbeyi göğsünden vs. yiyip aynı şekilde gülsün bakalım.Ha koka savunması yapmış BM'nin bende öyle çok fazla etkileniceğini düşünmüyorum ama hiçte işlemez değil.
Aynen G4'e koka basmak zorunda kalıyor bi sınırı var yani.Ama savunması seri için nihai duruyor açıkçası .Oda bence BM'yi zekadan kısmıştır heralde.Gidipde Mihawk KK olur diyenler var,Akainu'da yonko alır diyenler var veriler tam tersi iken.Bunların abartılmasındansa BM abartılması normal bana göre.

Aynen G4'e koka basmak zorunda kalıyor bi sınırı var yani.Ama savunması seri için nihai duruyor açıkçası .Oda bence BM'yi zekadan kısmıştır heralde.Gidipde Mihawk KK olur diyenler var,Akainu'da yonko alır diyenler var veriler tam tersi iken.Bunların abartılmasındansa BM abartılması normal bana göre.
Savunması seri içinde nihai duruyor demek ayrı hiçbir şey işlemiyor demek ayrı.Hiçbir şey işlemiyor deyince sanki diğer yonkolar bile hasar veremezmiş gibi bi anlam çıkıyor.Zaten kadın serinin zirve isimlerinden biriyken şu savunmaya sahip olması çokta şaşırtıcı değil bence.BM diğer yonkolara göre daha çok işlendi diye BM>all olmaz.Diğer yonkolardan daha azı çıkma(z)yacak.

Mihawk ve Aka'yla ilgilide şunu söyliyim.Ciddi bir şekilde Mihawk istese kk olur diyen varsa bilemem de(varsa bile bi elin parmağını geçmez) karalamak amacıyla diyenlerde yok değil.Mihawk'ın seviyesi konusundaki anket sonuçlarında Mihawk'ın çöp olduğunu düşündüğü halde istese kk olura oy atanlar da var.Her yorumu ya da anketteki oyu ciddiye alıcaksak işimiz var.Dalgasına oy atanlar olduğu gibi karalayanlar da var ki görünende amaçlarına ulaşıyorlar.Aka yonko alıra da girmiyim çünkü hatırladığım kadarıyla yonko-amiral güç kıyasında farklı düşünüyorduk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık