Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Koskoca Yonko, inmez dedik, balon dediler. İnmedi.

Şimdilik Luffy sağ kolla Yonko yener gibi idare etsin, kendini tatmin etsin dedi E.Oda. Daha Yonko için Haki seviyesini 2 ye katlaması lazım.

Sadece Dördüncü Vites olsa neyse, kadına hiçbir şey işlemiyor. Yerde krater açan saldırı yedi kafasına, çizik bile almadı.
Valla öyle ya bu kadın biraz değişik yine handikap verip öyle indirirler büyük ihtimal. Normal bir 1vs1 ile bm yi yenmek pek mümkün değil. Sağlam bir zırh haki ile gura gurayla anca hasar alırdı herhalde.

Sadece Dördüncü Vites olsa neyse, kadına hiçbir şey işlemiyor. Yerde krater açan saldırı yedi kafasına, çizik bile almadı.
Ben o mevzuya hala akıl erdirebilmiş değilim zaten. Öylesine devasa bir yıldırım saldırısından bile etkilenmeyen bu yaratığa kim nasıl zarar verecek? Yürüyerek toprağı yarması da ayrı bir hayvanlıktı. :/

Ben o mevzuya hala akıl erdirebilmiş değilim zaten. Öylesine devasa bir yıldırım saldırısından bile etkilenmeyen bu yaratığa kim nasıl zarar verecek? Yürüyerek toprağı yarması da ayrı bir hayvanlıktı. :/
Wb nin genç hali ile kaido bide Roger bunlar dışında tatlısını daha yeni yemiş bir Big moma hiç kimse zarar veremez.

BM'nin neyi abartılmış.Akainu yada Mihawk'ın abartıldığının yarısı kadar bile abartılmıyor bana göre :D
Bana geldi galiba.Neyse g4 işlemiyor,hiçbir şey işlemiyor demek abartı işte.Saf bedenine bile hiçbir şey işlemiyorsa gitsin kokalı haliyle tek başına kk olsun.Hiçbir şey işlemiyorsa neden bu kadın güçlenme derdinde ? Ayrıca önceki yorumlarda g4 işlemiyor demişler ama böyle bir veri yok.G4 saldırısını kokayla savundu diye bu çıkarım yapılamaz.Kadın orda alttarafı savunma yaptı.Shanks'ın kılıcıyla Aka'ya yaptığından hiçbir farkı yok.Darbeyi göğsünden vs. yiyip aynı şekilde gülsün bakalım.Ha koka savunması yapmış BM'nin bende öyle çok fazla etkileniceğini düşünmüyorum ama hiçte işlemez değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık