Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Şu an ne kadar güçlendi bilmiyorum ama Mihowk'u kesinlikle alamaz. Bu konuda anlaşalım. Neden olduğunu söylememe gerek yok, defalarca dillendirdim.

Denizcilerin kazandığı ünvan genel olarak küçümseniyor. Fakat boşa Kahraman olmamıştır. Law’a dayılanacak kadar güçlü olsa bile Croco’yu orta zorlukta alır bence. Law tek kolunu kullanmadan bile Croco’yu yener.
Orta zorluk gibi bir durum söz konusu bile değil aslında.

Blueno , Croco'yu dövüp ondan sonra düz vitessiz haline dahada iyi alışan ve belli bir nebze daha güçlü olan Luffy ile dalga geçti galley-la binasında. '' Oturup sana yenilecek değilim '' diyerek şov yaptı Luffy'e. Luffy 2.vitese taktı öyle geçti Blueno'yu, Croco için 2.vites gibi değişimlere ihtiyaç duymadı.

O zamanlarda Coby'i daha küçük gördüğümden eşleşirler diye düşünüyordum Croco ile ama işin özü alakası bile yok. Coby dediğimiz adam suyun içinde geppou yapıp hızlı giden füzeyi bile durdurdu. 2 yıl önceki alt seviye cp9 üyelerinden her türlü güçlüdür ve hakiyede sahip. Yani cp9'daki üyeler gibi haki kullanmıyorda değil.

Lucci'dende güçlü olma ihtimali var Coby'nin ( Hatta Coby'nin cp9 zamanındaki Lucci'ye tek atma ihtimaline kadar gidiyor bu durum )

Hatta ve hatta atlama öncesi tayfaca zar zor yendikleri px'yi yani Luffy'nin jet pistol ile atlama sonrası tek attığı Px'ye tek atma ihtimaline kadar gidiyor Coby'nin seviyesi ve ve daha fazla ihtimallerde var tabiki.

Koby, Luffy'nin şuan çalıştığı Advanced Busoshoku'ya sahip. (Episode of Luffy: Adventure on Hand Island)
Kenbunshoku'su zaten MF'dan beri var ve ilerlemiş. (torpido olayı) (Kyros'un gücünü sezmesi)
Rokushiki'si sağlam, belki Rokuogan'ı bile çözmüştür. (Episode of Luffy: Adventure on Hand Island)
Güzel bir meyveyle direk 4. amiral olur.
İlk dediğin canon mu ya? Özel bir bölümde filan mı gösterildi? Ben hiç hatırlamıyorum.

Referansı Croco'nun referansından sağlam. Beyazsakal'dan dayak yemek mi? Yoksa Garp tarafından eğitilmek mi? Garp'ın üstün körü eğitti Luffy bile Croco'yu indirdi. Coby neden indiremesin?
Coby 2 yıl önce Luffy'den tek yedi iki kere :D Croco ise WB'den dayağını yemiş.Beyazsakal'dan dayak yemek bile adamı normalde çok geliştirebilecek bir şey bu arada :D Coby'nin gücünün seviyesini adam akıllı bilmiyoruz ama bu çocuk Croco'yu rahatlıkla tokatlayabilecek bir seviyedeyse komutan seviyesi falan olmalı.Bu bana çok mantıksız gelir açıkçası.Ki Croco da eskisinden daha güçlü bir şekilde görünecek zaten.Coby çok geliştiyse yenebilir tabii ki ama ezme işine katılmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık