Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Croco kurutur. 2 yıl öncesini kaynak almayı sağlıklı bulmuyorum.
Croco timeskip sonrası haki falan ögrenirse bende Croco diyorum ama Croco " maks sınırına gelmistir " soylemlerini gorunce kafam karisiyor almis mi almamis mi diye?

Kum ile haki çok avantajlı gözüküyor ama... Birde su muhabbeti yuzunden gerekli olabilir.

Amiral olacak ise var. Bu çocuğa da plot gelebilir gayet.

Genç Aokiji vs Croco olarak bak olaya
Crocodile'ın miadı dolmuş gibi konuşuyorsunuz, ben o adamın daha epey rolünün olduğunu düşünüyorum, yani zaman atlaması öncesinde, Luffy'e kaybettiği yerde olmadığı daha mf'deyken belliydi, daha da üzerine bir şeyler koymuştur.

Şu an için Coby ile ilgili ciddi bir beklentim yok, belki de Coby amiral olamadan serii bitecek ya da serii bitmek üzreyken Coby'i amiral olarak gösterecek mangaka, çok önemsememek gerekiyor.

Luffy abdest ala ala dövdü. Adam eline su çalan herkesden dayak yiyor.
Hayır bu adamın kazandığı önemli bir dövüş falan da yok.
Marineford da Mihawk'a racon kesmek dışında bir başarısı yok.
Bunu başarabilmesinin sebebi Mihawk'ın şaşırmış olması sadece. Normal şartlarda bunu bile yapamazdı.
WB'den kaç kere dayak yerse yesin adam vazgeçmiyor, yenileceğini bilse bile saldırmadan duramıyor. Kısacası tam bir dayak arsızı.
Normal şartlarda bir adamı sürekli döversen içine kapanır, eninde sonunda sakinleşir ve vazgeçer.
Ama bu arkadaş çok farklı.
Croco'ya karşı su kullanan 2 rakibi de Luffy ve Robin bu savaşları kaybedip, ölüme bırakıldı. Daha sonrasında ise Croco'ya karşı su kullanılarak gerçekleşen bir dövüş yaşanmadı.
.
WB ile, Ace'in eski hali gibi bir ilişkisi olması da senin yorumun.

Seri içinde yediği dayak sayısı: Luffy'den 3. savaşlarında 1 kez gerçekleşti. Daha öncesinde ise WB'den 1 yenilgi aldığı öğrenildi. Totalde en az 2 kere yenildiği bilinen karaktere sadece Luffy 2 kez kaybetti.

Coby yada Croco bu konunun sonucu ile ilgilenmiyorum da, içi dolu bir cümle yazacak mısın onunla ilgileniyorum.

Hakisiz Luffy'nin dövdüğü bir karakter olan Croco, hakili ve özelikle gözlemi epey gelişmiş Coby'i yenecek. Coby hızlı bir karakter. Adam suyun altındaki torpidoyu yakalıyor. Croco varlığını bile hissedemez.

Croco kumdan zemine yapılan rezidans gibi. Görüntü var, temel yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık