Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Bunları nerede okuyorsun sen acaba? Veya hangi hayal aleminde görüyorsun desem daha iyi olur.
Nerede WB'den sürekli dayak yediği yazıyor at da göreyim sonra ben de sana katılacağım.

Onun dışında ''Yumruk atmaktan fazlasını yapamayan'' kişi hala yumruklarıyla dövüşüyor farkındasın değil mi? Hele ki son saldırısının nasıl bir etki bıraktığı ortada Alabasta da bunu dışında MF de Jozu olayı var ki Luffy'nin bu seviyede ki bir adam ile ilk karşılaştığında BM arc da neredeyse kol kaybettiğini. Bisküvileri yeyip yeyip tekrar gelip savaştığını da okuyorsundur sen heralde pek sanmıyorum ama neyse.

İnsanların Croc'u bu lig de gördüğü yok. Seriyi yorumlayamayanların Croc'u bu lig de gördüğü bir durum var. Yani ID de 6. akta hapsedilmiş. Zamanında WB'ye meydan okumuş, MF de yaptıkları ortada olan bir adamı bu lig de gören varsa seriyi boşa okumuş demektir. ''Sen bile elini suya batırırsın'' bu yorumdan sonra diyecek bir şey görmüyorum zaten. Seninle tartışmanın çok anlamsız olduğunu fark ettim.
Doğrudur, bana da çok anlamlı geldiğini söyleyemem.
Ama WB'nin hiç pes etmiyorsun demesi az çok anlatıyor durumu. :)

Bu iki çöp arasında hangisi daha az çöptür bilemedim.
Coby'nin bir olayını göremedik, Haoshoku hakiyi kullanma potansiyeline sahip birisi. Lucci kadar olmasa bile 6 still de ustalaştığını düşünüyorum.
Croco seri içindeki en büyük loser olabilir. WB'ye sayısız dövüş kaybetmiş, hakisiz Luffy'den bile dayak yiyen bir adam.
Hoş adam olup olmadığı da muallakta. Muhtemelen sayısız dövüş kaybetmiş birisi ayrıca.
Kaybeden pehlivan güreşe doymazmış hesabı dayak arsızı olmuş. Ama dayak yemeden atmayı da öğrenemiyor insan.
Arada ciddi bir tecrübe farkı var, adam havada uçan sinekten bile dayak yemiş.
Yıllarını denizde dayak yiyerek geçiren bir adam normal şartlarda sümüklü bir oğlanı yerden yere vurur.
Ama bizim Coby oğlan haoshoku haki potansiyeline sahip, Garp'ın verdiği çok ciddi bir eğitim de var ayrıca.
Coby'nin tecrübe eksiği var, Croco'nun da iş bitirecek kapasitesi yok.
Şuan için berabere gibiler, veya ufak bir farkla Coby kazanabilir. Ama 1-2 yıl içerisinde Croco'yu zorlanmadan tekler.
Abi gülmekten öldüm yorumu okurken :D
Havada uçan sinekten bile dayak yemiş :D
Lan ya :D Crocoyu çok ezmişsin bea :D

Abi gülmekten öldüm yorumu okurken :D
Havada uçan sinekten bile dayak yemiş :D
Lan ya :D Crocoyu çok ezmişsin bea :D
Luffy abdest ala ala dövdü. Adam eline su çalan herkesden dayak yiyor.
Hayır bu adamın kazandığı önemli bir dövüş falan da yok.
Marineford da Mihawk'a racon kesmek dışında bir başarısı yok.
Bunu başarabilmesinin sebebi Mihawk'ın şaşırmış olması sadece. Normal şartlarda bunu bile yapamazdı.
WB'den kaç kere dayak yerse yesin adam vazgeçmiyor, yenileceğini bilse bile saldırmadan duramıyor. Kısacası tam bir dayak arsızı.
Normal şartlarda bir adamı sürekli döversen içine kapanır, eninde sonunda sakinleşir ve vazgeçer.
Ama bu arkadaş çok farklı.

kaç kere dayak yerse yesin adam vazgeçmiyor, yenileceğini bilse bile saldırmadan duramıyor. Kısacası tam bir dayak arsızı.
Normal şartlarda bir adamı sürekli döversen içine kapanır, eninde sonunda sakinleşir ve vazgeçer.
Bu kısımda Crocodile'den çok Luffy'den bahsetmişsin bence. :hhh:

Luffy abdest ala ala dövdü. Adam eline su çalan herkesden dayak yiyor.
Hayır bu adamın kazandığı önemli bir dövüş falan da yok.
Marineford da Mihawk'a racon kesmek dışında bir başarısı yok.
Bunu başarabilmesinin sebebi Mihawk'ın şaşırmış olması sadece. Normal şartlarda bunu bile yapamazdı.
WB'den kaç kere dayak yerse yesin adam vazgeçmiyor, yenileceğini bilse bile saldırmadan duramıyor. Kısacası tam bir dayak arsızı.
Croco'nun gücü konusunda bir sey demem ama Wb'ye kafa tutması cesarete baglanamaz mi? Kolay kolay kimse kafa tutamıyor dunyanin en guclu adamina. Oyle bir yazilmis ki Croco'nun disi var ici yok gibi :D
Tamam bu adam herkese kaybedebilir , yenilebilir ama kimsenin kolay kolay yapamadigi seyleri yapiyor. Ve bu da takdir edilesi bir davraniş.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık