Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Yahu adam anlayamamışsa kadının suçu ne? 3 gelisinde bile kadinı hatırlamamış adam. Saplantı konusuna hak veriyorum.
Koca novellayı tartışacak değilim. Adamın bir saçmalığı anlaması ya da anlamaması kadın Obsesif bir aptal olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ortada aşk yok bir kere.
Yine kötü bir hikayesi olan "Bir kadının 24 saati" bile bundan çok daha yakındı kadınların aşka bakış açısına.

Koca novellayı tartışacak değilim. Adamın bir saçmalığı anlaması ya da anlamaması kadın Obsesif bir aptal olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ortada aşk yok bir kere.
Yine kötü bir hikayesi olan "Bir kadının 24 saati" bile bundan çok daha yakındı kadınların aşka bakış açısına.
Bir kadının 24 saatinde aşk konusu geçmiyor ki hocam?
Kadının adama acıyıp ona dogru yolu göstermesi aşk olarak yorumlanmamalı

Anladım mesajınızı şimdi. Bir kadınin 24 saatini okuduklarim arasinda 4'cü sıraya koydum. Ben daha farkli bir şey bekliyordum ama kitap gene de kötü sayılmazdı.
Zweig seviyorsunuz sanırım. Sahaf Mendel'i mutlaka okuyun o zaman.
Pek bilinen bir kitabı değil. Hakkında çok bir şey görmedim ama ilk okuduğum günden beri intihar etmeden önce yazdığı zon novella olduğuna inanmışımdır.
Bu yüzden daha fazla bilinmeli duyulmalı.

Zweig seviyorsunuz sanırım. Sahaf Mendel'i mutlaka okuyun o zaman.
Pek bilinen bir kitabı değil. Hakkında çok bir şey görmedim ama ilk okuduğum günden beri intihar etmeden önce yazdığı zon novella olduğuna inanmışımdır.
Bu yüzden daha fazla bilinmeli duyulmalı.
Evet severim kitaplarını kalemi iyidir. Hangi yayıncılik önerirsin? Is bankasi ve Can basmamış kitabi.:(

Nietzsche ağladığında kitabı , hayatımın dönüm noktalarından birinde , karşıma saçma sapan bir şekilde çıkmış bir kitap .
Daha önce almış olduğum kararların , keşkelere dönüşmesine yol açan herşeyi sorguladığım bir zaman da karşıma çıkan bu kitap , çoğu soruma cevap almamı sağladı .
Yazım dili ve kurgusu gayet başarılı kesinlikle okumanızı öneririm .
Bu yorumdan sonra bana okumak düşer. Teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık