Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Okuma Kulübü

Sıradaki kitabımız hangisi olsun?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinmiyor ki. :(

Arkadaşlar konuyu zaten yakından takip ediyorum ben, kimler burada ben listesini tutuyorum kafamda. Mesaj editlenmiyor, yapacak bir şey yok. :D
Anladım. :D Bir hileli yol tavsiye edeyim uygulamak size kalmış :d

Bu konuya ilk mesajı atan üye(konu sahibi hariç) kabul ederse ana mesaj silinip o kişinin mesaji üzerinden editlenme yapılabilir.

Konu icin de tesekkurler.

Ben sadece okursam sıkıntı olurmu acaba fazka kitap okumadığım için önerilerim yok eğer sorun olmasa katılabilrim.

Bitirdim fena değildi iyiydi bence

Galaksi şeytanları hikeyisini normal buldum orda bahsedilen Hawkins ırkınıkın evrimin durmasıyla bir yıl içinde ölmelerinin Arz daki insanlardan zihnindeki asalak kaynaklaması bana ilginç geldi.Hikayede bana göre verlien mesaj şuydu bir sorunu sorun olarak görmezsen ortada problem kalmaz ama gerçekce o sorunu çözmezsen asla ilerleyemezsin bunu genel olarak ülkemizin halini anlatır gibi oldu ama bu benim düşüncem.

İkinci hikaye karanlık dünyada daha çok insan psikolojisine atıfta bulundular en beğendim ikinci hikaye diyebilirm ışıksız bir dünyada insan gerçekte ne tepki verirdi düşünemiyorum bile geçekten çıldırılarmıydı emin değilim ama içindeki konuşmalar hoşuma gitti.

Üçüncü c borusu hikayesi genel olarak iyiydi gemideki savaş tutsağı alınan insaların birbiriniin zayıflıklarının üzerine atıfta bulundu diyebilirm.Gemiyi ele geçirme planında kimse haraket geçmeyip herkesin birbirne bakması kimsenin ileri adım atmaması sonradan içlerinden birinin ileri adım atıp gerçekleştirmesi gerçek hayatı anımsattı

Yeşil lekeler hikayesi beni pek sarmadı o yüzden bişey diyemicem.

Ayıklama hikayesin en çok beğendim hikaye oldu genel olarak bu tarz seviyorum burada anlatılanın fedakarlığı sadece normal insanlar değil asıl planın yapanların virüsle enfente olması hoşuma gitti açıkçası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık