Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Okuma Kulübü

Sıradaki kitabımız hangisi olsun?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kitabın kargosu geldi. Bugün başlayacağım ben de. Kulüpteki arkadaşlar kitap önerilerini yazabilirler, anket açacağım 20'sinde, o şekilde karar veririz. Benim önerim;
Jack London - Vahşetin Çağrısı

Kitabın kargosu geldi. Bugün başlayacağım ben de. Kulüpteki arkadaşlar kitap önerilerini yazabilirler, anket açacağım 20'sinde, o şekilde karar veririz. Benim önerim;
Jack London - Vahşetin Çağrısı
Tüh be onu okumuştum geçen :D Hoş kulüpte değilim bana ne oluyorsa :hhh:

Yabanın Çağrısı diye çevirmişlerdi. Daha çok hoşuma gitmişti adı.

Kitap değerlendirmem

Morgue Sokağı Cinayeti-Beğenmedim. Böyle dedektiflik hikayelerinde yazarların katili tahmin edilemez yapmak için olayı uçuk hikayelere dönüştürmesini ve en ufacık şeylerden delil yapma işini abartmaları hoşuma gitmiyor. Yazarlar akıl yürütme konusu işlediklerini söylüyorlar ama aslında gizemli olsun diye insana akıl yürütebilecek bir şey vermiyorlar. Sherlock Holmes falan da sevmem bu yüzden.
Kuyu ve Sarkaç- Ben hikayenin neredeyse tamamında bunun adamın hezeyanı olduğunu düşündüm. Hiç aklı başında biriymiş gibi görünmüyordu. Engizisyon sahiden böyle bir sistem miydi, merak ettim şahsen.
Maelström'e düşüş- Maelström'ü görmek istiyorum. Videoları falan varsa araştıracağım. Oldukça merak uyandırıcı bir hadise gibi duruyor. Belgeseli vardır sanırım.
Geveze Yürek-En sevdiğim hikaye buydu. Tüylerim diken diken korku içinde okudum. Sahiden ben uyurken kapımı aralayan ve beni seyreden ruh hastası bir kafa... Zavallı yaşlı adam.
Amantillado Fıçısı-Soğukkanlı ve aklı başında birinin insanı ürküten cinayet planı. Sahiden etraf manyak kaynıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık