Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kiseijuu

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Konu
Karanlıkta ve sessizce geldiler. Göğün en tepesinden yeryüzüne indiler. Onlar insan bedenlerine açlar. Onlar her yerdeler. Onlar uzaydan gelen, insan bedenlerini istila edip ele geçiren parazitler. Bedenleri ele geçirdikten sonra bir daha çıkmaları imkansızdır. Bir kere ele geçirdikten sonra bedenlerini istedikleri şekle sokabilirler; koca dişli canavarlar, kanatlı iblisler, parmak yerine bıçaklar kullanan yaratıklar. Ama bir çoğu ölümcül amaçlarını gizlemek için sıradan insan formlarını kullanırlar. Bu yüzden onların sırlarını kimse bilmiyor, sıradan bir lise öğrencisi dışında. Shinichi, kendi bedeninin kontrolü için bir parazite karşı direnç gösteriyor, ama başkalarını zamanında uyarıp insanlığı tehdit eden bu korkuyu uzaklaştırabilecek mi?
Fragman

Sonunda Kiseijuu animeye uyarlanıyor. Seri Ekim ayında başlayacak. Mangası 1989 yılında başladığından fragmanda da görüldüğü üzere seriyi biraz modernleştirmişler. Karakter tasarımları değiştirilmiş. Aslında ana karakter dışında değiştirilmesi iyi olmuş ama Shinichi'nin de değiştirilmesi kötü olmuş. Seride sansürün fazla olma ihtimali var çünkü mangada rahatsız edici sahneler vardı. Son olarak Madhouse severlerini yine üzmeyecek sanırım fragmana bakarak konuşursak müthiş bir uyarlama olacak gibi.

Son düzenleme:
Hic beklemiyordum, sasirtici oldu. Shinichi neden degistirildi anlamis degilim, bu tip mangadakine kiyasla epey ezik duruyor. Manganin tamamini kapsayan bir seri olursa klasik yapimlardan biri olabilir *-*

Roronoa Zoro

Oha la, Bildiğimiz parazit mi bu? :D HOBAALEYYY
Edit: Yalnız ana karakter anime/manga klişesine kurban gidecek gibi. Niye böyle şeyler yapıyorsunuz oğlum? :(

Konusu tabiki ilgimi çekti ve hemen okudum ilk bölümünü toplam 65 bölümmüş seri beğendim açıkcası mangadaki ana karakter daha doğal ve gerçekçi birine benziyor az biraz karizmasıda var animedekini sümsük yapmışlar sanırım ama neyse izlenir, gideri var serinin

Konusu tabiki ilgimi çekti ve hemen okudum ilk bölümünü toplam 65 bölümmüş seri beğendim açıkcası mangadaki ana karakter daha doğal ve gerçekçi birine benziyor az biraz karizmasıda var animedekini sümsük yapmışlar sanırım ama neyse izlenir, gideri var serinin
Mangası çok iyidir Kiseijuu'nun. Anime yapsınlar da isterse çamurdan olsun fark etmez, seri tanıtılsın biraz.

Mangasını okuma imkanım olmamıştı, animesi şimdilik gayet güzel gözüküyor.
Sansürsüz falan olmasını da çok sevdim.

Bir göz atmanızı tavsiye ederim :good:

Gif'e bakarsak seri ateş ediyor. Zaten manganın başında da az biraz sümsüktü, Hem öyle olsa da biz ne sümsük ana karakterler gördük :) Mesela USOPP -söylemezsem rahat edemem-

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık