Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] King'in Sırrı

King'in Sırrı Ne?

• KİNG MEYVESİNİ UYANDIRDI ÇOK HIZLI İYİLEŞİYOR

Kullanılan: 6 10.5%
  • KİNG KANAMIYOR

Kullanılan: 3 5.3%
  • KİNG KENDİNİ DAĞLIYOR

Kullanılan: 19 33.3%
  • KİNG'İN BEDENİ ATEŞTEN

Kullanılan: 10 17.5%
  • KİNG KRAL HAKİ KAPLIYOR

Kullanılan: 2 3.5%
  • KİNG YALAN SÖYLÜYOR

Kullanılan: 2 3.5%
  • DİĞER

Kullanılan: 15 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    57
Zoro: "Bu dinozor ve ejderhaların ünlü sertliği (savunması) mı?
King: "Bu doğru, ama ben bundan da daha fazlasıyım!! Ben diğerlerinden biraz daha fazla özelim!!

H.haki çıkmaz muhtemelen ya meyvesi ya da ırkına özel birşey çıkacak.
Bence, King burada sertlikten fazlası var anlamında ben de biraz daha fazlası var diyor. Genellikle ben biraz daha fazla sertim gibi yorumlanmış ama bence King kesiliyor da çaktırmıyor.

Ya bu işler öyle sırtını luffye daya o gidip oyalasın dikkatini çeksinde ben arkadan vurim gibi değilmiş dimi. Millet halen kaidoyu kesiyordu diye söyleniyor ağa kaidoyu kesemeyen yoktu ki. Mesele teke tek kaldığında yapabilmek. Şimdi kaido luffy ile uğraşırken Zoro, Zoro ile uğraşırken law vb. Kişiler araya girip girip dikkatini başka yöne çekiyor. Şimdiki durumda ise adama saldıran tek kişi olduğundan saldırılarını engellemek mümkün oluyor ya hadi tamam fanısınız seviyorsunuz da ağa biraz hesap kitap yapın da.
Luffy'e sırtını dayamakla ne alakası var yav xd. İkiye karşı beş olan bir dövüş var ortada ve ona göre dövüşüyorlar... Yok Luffy dikkatini çekti, yok Law ışınladı demek doğru değil bence. Kesemeyen yoktu dedin de kim kesti Kaido'yu Law mu ? Kid zarar verdi de biz mi göremedik ? Hem, Zoro her şeyini kullanmış olsa da bire birde de kesti Kaido'yu.
Bire birde saldırıları karşılaması daha kolay oluyordur, haklısın ama karşılamadığı saldırıda bile zarar görmedi King. Oni giri öyle sıradan bir vuruş da değil... Zoro'ya "Perfect", "Flawless Victory" yapacak neredeyse xd. Biraz hakkını ver.

Kingin göğsünde kesik yok ama kıyafetinde de kesik yok gibi. Bana b hakisi çok sağlam olduğu için kesilmiyır gibi geldi. Gereksiz gizem kasıyor ben özelim diye. Ama alev kesen tekniklere karşı zaafının olması güzel olurdu.

King madem kesilmiyor neden zoronun slashından kaçtı? Veya tatsumakide neden kanatları ile blokladı. O an öyle yapmak istedi diye mi acaba. Yoksa hava saldırılarına karşı dezavantajlı mı.

King madem kesilmiyor neden zoronun slashından kaçtı? Veya tatsumakide neden kanatları ile blokladı. O an öyle yapmak istedi diye mi acaba. Yoksa hava saldırılarına karşı dezavantajlı mı.
King kesilmiyor diye bir olay yoktur tabii ki. Örneğin Ashura %100 sağlam hasar verir diye düşünüyorum. Haki farkından dolayı sıradan kılıç saldırıları pek etki etmiyordur. Savaş içerisinde kralın hakisini kullanmayı veya gelişmiş silahlanmayı öğrenirse bu sorunu çözer gibi. Sadece King'in gizlediği şeyi öğrenerek aradaki farkı kapatamaz.

King thug/haydut/yankesici stilinde dövüşüyor. Herhangi bir okul ya da stil etiği yok. Zoro ya yalan söylemesi çok normal. Adam yumruk, tekme, kanat saldırısı, kılıç ne varsa kafasına göre giriyor. Zoro ya kafa atmasını bekliyorum. Kasığa tekme atma olaylarına girmeyecektir Oda. Ama yüzyüze yakın mesafeden kafa atma bekliyorum şahsen

King thug/haydut/yankesici stilinde dövüşüyor. Herhangi bir okul ya da stil etiği yok. Zoro ya yalan söylemesi çok normal. Adam yumruk, tekme, kanat saldırısı, kılıç ne varsa kafasına göre giriyor. Zoro ya kafa atmasını bekliyorum. Kasığa tekme atma olaylarına girmeyecektir Oda. Ama yüzyüze yakın mesafeden kafa atma bekliyorum şahsen
O kafayı zoroya vurursa zoronun kafa uçar. Adam lazer ışını etkisinde kafa atıyor. Ulti böyle kafa atamıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık