Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Ve yorum?
Sevdin Mi seriyi
Duke Hyou adamın dibi mıdır
Ousen adamin kare kökü müdür
En sevdiğin karakter kim oldu
Seri on numara bazı kısımlar haddinden uzun ama serinin hiçbir noktasında sıkılmadım.
Duke Hyou'nun ve Ouki'nin askerleriyiz.
Ousen adam mıdır şuan pek belli değil, ama Riboku gibi müthiş bir deha olduğu kesin, son savaşta yaptığı her hareketle biraz daha hayran oldum kendisine.
En sevdiğim karakter konusunda çok emin değilim, Ou ki bu kadar başlarda ayrılmasa aramızdan muhtemelen o olurdu bende net sıyrılan yok Shin'i de baya seviyorum. Kral'da çok sağlam adam.

Seri on numara bazı kısımlar haddinden uzun ama serinin hiçbir noktasında sıkılmadım.
Duke Hyou'nun ve Ouki'nin askerleriyiz.
Ousen adam mıdır şuan pek belli değil, ama Riboku gibi müthiş bir deha olduğu kesin, son savaşta yaptığı her hareketle biraz daha hayran oldum kendisine.
En sevdiğim karakter konusunda çok emin değilim, Ou ki bu kadar başlarda ayrılmasa aramızdan muhtemelen o olurdu bende net sıyrılan yok Shin'i de baya seviyorum. Kral'da çok sağlam adam.
Sevmene çok sevindim
Okudum okuyalı Kingdom u çok seviyorum
Ama bence biraz underrated seri
O yüzden seven birilerini gördükçe çok mutlu oluyorum

Bilenler bana okuyucuların neden Li Mu, yani Ri Boku'dan bu kadar nefret ettiğini açıklayabilir mi?
Ana sebep bence Ou Qi'yi dolandırmış olması. Bunun dışında koalisyon ordusunu da toplayan, ana karakterin ülkesine saldırtan bu. Kötü karakter değil ancak ana karakterin tarafından bakınca sevilesi de değil sanırım.

Bilenler bana okuyucuların neden Li Mu, yani Ri Boku'dan bu kadar nefret ettiğini açıklayabilir mi?
Bence övüldüğü kadar iyi yansıtılamadı. Devamlı büyük işlerin peşinde ve başında adam ama hep iş ya tersine dönüyor ya da başarı olsa da çok bariz oluyor. Wang Qi işi mesela, iki katı orduyla neredeyse yeniliyorlardı yine. Koalisyon faciaydı. Bunun kralını mangada malın önde gideni olarak göstermeleri dışında adama artı yazacak pek bir şey gösterilmedi.
Savaş başlatacaksınız ortalığı şöyle edeceksiniz diyor Qin için ama kendi tavırları da aşağı kalır değil.
Yani tutarsızlık var adamda, en azından ben öyle hissettim hep.

Bence övüldüğü kadar iyi yansıtılamadı. Devamlı büyük işlerin peşinde ve başında adam ama hep iş ya tersine dönüyor ya da başarı olsa da çok bariz oluyor.
İlk göründüğünde Hunları yenip gelmişti, Ou Ki'yi yenmeden önce. Adam Kanyou'yu düşürdü ama Dağ kabilesi geldi son dk. Şuan güncelde de Kanki önderliğindeki orduyu yok etmesi lazım bana kalırsa. Bakalım nasıl işler, mucizeler dönecek de yenilecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık