Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Oradan okuyordum. Olmadı ingilizcesinden devam ederim.

Bu aradaki boşluğun bir özel bir sebebi var mı?
Seriyi birden fazla grup birbirinden kopuk bir şekilde çevirmiş, bu yüzden arada bazı bölümler yok.

260 ve sonrasını çeviren grup, animenin kaldığı yerden devam etmiş. İlk bölümleri çeviren gruplar ise seriyi çevirmeye niyet etmiş ama tamamına nefesi yetmemiş gruplar. Son olarak da yeni bir grup çevirmeye niyet etmiş, belki onlar eksik bölümleri tamamlar.

Seriyi birden fazla grup birbirinden kopuk bir şekilde çevirmiş, bu yüzden arada bazı bölümler yok.

260 ve sonrasını çeviren grup, animenin kaldığı yerden devam etmiş. İlk bölümleri çeviren gruplar ise seriyi çevirmeye niyet etmiş ama tamamına nefesi yetmemiş gruplar. Son olarak da yeni bir grup çevirmeye niyet etmiş, belki onlar eksik bölümleri tamamlar.
Sınavlarım bir bitsin de ingilizcesine bir bakayım. Çok yoracak bir şey değilse ben çeviririm. Animesinde bu aradaki kopukluk yok mu?

Okumak için Türkçe bölümleri arayan birisin, bu nedenle bölümleri çevirmeni tavsiye etmem. Okuyucu olarak kalmanı tavsiye ederim.
İngilizcem iyidir. Sadece ingilizce okumaktan nefret ediyorum çok kopuyorum. Dediğin doğru çeviriden çevireyi fark çok, zaten uğraştıracak bir şeyse hayatta girmem. Hem kendi zevkim için hemde milletin zevki için. Teşekkürler bilgi için.

Bu armuttan tiksiniyorum.Hiçbir halta yaramayan ayaklı kas kütlesi olması dışında hiçbir olayı yok.
Bir halta yaramayan derken? Ne zaman sahneye çıksa ortalığı inleten efsane bir karakter. Kaslı olması önemli değil, o mangakanın abartısı ama adamdaki asıl olay güçlü olması ve şeytani bir aura salması. Bu bölümde de Shin'in, Ouki'nin mirasını az da olsa sergilemesi sonucu ortaya çıktı. Nasıl Kyokai, Houken'i hissetti. Houken de Shin'i hissetti ortaya çıktı.

Bir de serinin her bir karakterinin ayrı bir olayı var. Houken'in misyonu ayrı ve asıl zamanı gelecek. Moubu, Ousen, Ribouku gibi öne çıkmasına gerek yok. Ve de Houken'in devri Ouki, Renpa gibi karakterlerin devriydi. Şimdilik kendisine rakip yok, denebilir. Savaşma arzusu da yok.

Bir halta yaramayan derken? Ne zaman sahneye çıksa ortalığı inleten efsane bir karakter. Kaslı olması önemli değil, o mangakanın abartısı ama adamdaki asıl olay güçlü olması ve şeytani bir aura salması. Bu bölümde de Shin'in, Ouki'nin mirasını az da olsa sergilemesi sonucu ortaya çıktı. Nasıl Kyokai, Houken'i hissetti. Houken de Shin'i hissetti ortaya çıktı.

Bir de serinin her bir karakterinin ayrı bir olayı var. Houken'in misyonu ayrı ve asıl zamanı gelecek. Moubu, Ousen, Ribouku gibi öne çıkmasına gerek yok. Ve de Houken'in devri Ouki, Renpa gibi karakterlerin devriydi. Şimdilik kendisine rakip yok, denebilir. Savaşma arzusu da yok.
Sevmiyorum adamı.Sage desen değil , sadece güç peşinde koşan biri desen riboku yüzünden politikaya alet oldu yani değil.Ousene ve Qinin altılıdan ousenin manitaya (ismini unuttum) yaptıkları yüzünden de sevmemeye devam edeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık