Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Efsane bölüm geliyor raw dan anladığım kadarıyla
Serinin temposu baya düşmüştü zaten
Duke Hyou reisi anımsadılar :alkis::alkis:

Efsane bölüm geliyor raw dan anladığım kadarıyla
Serinin temposu baya düşmüştü zaten
Duke Hyou reisi anımsadılar :alkis::alkis:
Bence tam tersi, son savaşta serinin temposu gayet yerinde ve üstüne de yeni şeyler katılıyor. Shin, Ouhon ve Mouten'in general olacağı arc bu arc. Hara da bunu göz önüne alarak bu arcı çizdi ve savaşın başından beri de özellikle bu 3'lüyü işledi. Sadece son bölümlerde olay Ousen ve Riboku'ya kaydı ancak Riboku ile Ousen'in taktik savaşları da gayet güzel gidiyor.

Bunun animesi de var galiba değil mi? Çok manga okuyan birisi değilim(hatta şu anlık sadece OP var), o yüzden başlayıp bırakmak istemiyorum.
Animesi var ama iyi hazırlanmamış, ona rağmen 2 sezon hazırlanan animesi de baya baya izlendi. Seriye başla yada başlama ama seri iyidir hatta çok iyi denebilir. İngilizcen varsa ve savaş olaylarını seviyorsan bu seride güncele geldikten sonra en azından ara ara merak edip güncel bölümleri okursun.

Animesi var ama iyi hazırlanmamış, ona rağmen 2 sezon hazırlanan animesi de baya baya izlendi. Seriye başla yada başlama ama seri iyidir hatta çok iyi denebilir. İngilizcen varsa ve savaş olaylarını seviyorsan bu seride güncele geldikten sonra en azından ara ara merak edip güncel bölümleri okursun.
Teşekkürler. Mangaya başlama konusunda kararsızım sadece. Bakalım başlayabilirsem, devam ettirmeye çalışacağım artık.

Var mı devam ettiren site?
Ben bi ara kaldığı yerden metinleri çevirip attım birkaç bölümün de pek merak edip bakan olmadı, devam etmedim. Editör neyin olsa bulurduk bi çevirecek arkadaş.
@Kuroro boş boş duracağına çevirsin işte :D
Yok ya üşenirim ben. Fakat hatırlattığın iyi oldu bu yaz güncele gelmek istiyordum bu seride. Bir ara sayıları indirip okumaya başlayayım.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık