Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kingdom

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda thosy tarafından 30 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. Count Alucard (detnrlr)
    Mesaj Sayısı 3,423
    Üyelik Tarihi8 Tem 2014
    Bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok. Yani her animede olduğu kadar sapıyordur bence. :D

2. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,185
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Yok yav bazı animeler bi yerinden element uydurup ana hikayeden sapıyor bildiğin. Bunda da öyle midir diye şüphelendim ben de :) Neyse ya benim için çizim ve animasyon kalitesi önemli, o kısımları İngilizce manga okurum daha iyi :D Teşekkür ettim bu arada.

3. Sclader Üye

Sclader (Üye)
    Mesaj Sayısı 378
    Üyelik Tarihi5 May 2013
    Animesiyle fark soyle var. Mangada olan kisimlarin hepsini islemiyor. Bazi kisimlari hic animeye dahil etmeyor direk atlitolar. Isledikleri kisimlar tamamen mangayla ayni.

Bu arc Ou Sen baya prim yapicak plani cok iyi.

4. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,185
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Demek dedikleri doğruymuş. Hiç sevmediğim bir şeydir mangaya sadık kalmayan animeler. Teşekkür ettim bilgi için. :sapkali:

5. Crocodile Hisashiburi dana. Mugiwara…

Crocodile (Hisashiburi dana. Mugiwara…)
    Mesaj Sayısı 772
    Üyelik Tarihi14 Haz 2016
    Animesini 2 sene önce izlemiştim. Yeni sezon gelir diye mangasına başlamak istememiştim.Yeni sezon gelmedi. :) Animesinin bitişinden sonra mangada kaçıncı sayıdan başlamak gerekir?

6. Sclader Üye

Sclader (Üye)
    Mesaj Sayısı 378
    Üyelik Tarihi5 May 2013
    Puzzmos'da animenin bittiği yerden çeviren bir grup var.

7. Crocodile Hisashiburi dana. Mugiwara…

Crocodile (Hisashiburi dana. Mugiwara…)
    Mesaj Sayısı 772
    Üyelik Tarihi14 Haz 2016
    Sonunda Türkçe olarak güncele geldim. Çevrilmemiş daha bir sürü bölüm var. Şaşırttı bu durum beni.

8. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,185
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Bi emeklilik projesi de bundan geldi mi tamamdır işte :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık