Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Animenin son bulduğu bölümden sonraki müttefikler arkını defalarca okumuşumdur. Gayet iyi bir senaryo çizilmiş. Ayrıca Hara, manganın sonraki bölümlerinde de savaş, entrika, stratejileri gayet iyi ayarlamış. Okuyucu da sıkmıyor, lastik gibi uzatmıyor. Hızlı ve güzel geçiyor arcları. Şu anki arcta da serinin asıl olayı olan ulusların birleşme olayına girildi ve çok sağlam bir savaş başladı. Riboku vs Ousen.
Savaşı şimdi bitirdim. Tek söyleyeceğim ayaklarıma kadar heyecandan terledim.:respect: Gidip bir duş almak lazım.

Tiye almadım. Savaş gerçekten iyiydi. Uzun zaman sonra okuduğun en iyi mangadır Kingdom. Sabah 7de animeyi bitirdim ve uyandığımdan bu yana mangayı okuyorum.
O zaman iyi, demek manganın değerini anlayanlar arada çıkıyor. :)

Serinin genel gidişatı iyi. Seriye devam ettikçe daha çok seveceksindir ancak tabi kişiyi seriye bağlayan asıl olayın müttefikler arcı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü bu arcla birlikte seri level atlıyor resmen.

Yok. Tarihte Shin bir Ousen değil, hatta hiçbiri bir Ousen değil. Tarihte Ousen ve Tou parlayan kişiler. Yan karakteri uyarlamış ana karaktere. Detay vermim spoiler'a kaçar. :)
Ou ki peki ?
böyle bir karakter anca hayal ürünü olabilir, yaptıkları çok başka.
Tou tarihte ön plandaysa mangada daha çok yer alır o vakit, sevindim buna. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık