Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Shin yine de gayet iyi ama bir Houken yada Moubu seviyesinde değil henüz. Ve de kıyaslama olayın bu seri için pek geçerli değil. :)

Ulusların yıkılış dönemine girildiği için artık miras bırakılanı kullanmaya başladı. Ki tam zamanıydı, silaha da bir iki arcta alışır.
Anladım. Sağ olasın bilgilendirme için. Hala sabrediyorum. Az daha ilerlesin de olaylar direkt dalacağım mangaya. :D

Ayrıca 511. bölüm de çıktı ama o kadar bölüm ve süre geçmesine rağmen hala saçma bir şekilde Shin ve Karyoteni aptal olarak çizmesi hoşuma gitmedi. Paylaşmadım merak edenler 511. bölümü bulup okuyabilirler.
Hara sensei biraz kıyafetleri değiştirse iyi olur artık
Kyo Kai seriye başladı başlayalı aynı kıyafet . Shin zaten sefelat içinde normal asker zırhı ile savaşlara gidiyor.
Nerdeyse general olucaklar bir zırhları olmadı gitti
Şu son bölümlerde ne oluyo İngilazcası olan biri açıklasın Genaral Ou Sen'e ne oldu nereye kayboldu neden kayboldu . Plan felan ne iş

Hara sensei biraz kıyafetleri değiştirse iyi olur artık
Kyo Kai seriye başladı başlayalı aynı kıyafet . Shin zaten sefelat içinde normal asker zırhı ile savaşlara gidiyor.
Nerdeyse general olucaklar bir zırhları olmadı gitti
Şu son bölümlerde ne oluyo İngilazcası olan biri açıklasın Genaral Ou Sen'e ne oldu nereye kayboldu neden kayboldu . Plan felan ne iş
Shohei'nin planı tamamıyla yattı, Ousen kendi yapacağı yada yaptığı plan ile istilaya devam edecek. Bu yüzden de yeni plan geliştirmek üzere kayboldu ve sonra geri döndü.

Son bölümde istila ettikleri Retsubi şehrini de handikapı yüzünden tamamen boşaltıp Gyou ya doğru ilerlediler. Riboku da bu planın istediği gibi olduğunu dört bir taraftan Ousen ve ordularını kuşatacağını söyledi. Bu nedenle de ordulara haber uçjrttu. Ancak henüz Ousen'in planı hakkında küçük bir ipucı dışında birşey yok.

Sabah animesini bitirdim ve az önce mangasına(ilk 60 bölümü okumuştum) başladım. Uzun zamandır okumaktan ve izlemekten zevk aldığım tek manga oldu. Ayrıca mangaya geçer geçmez başlayan olay da amma fena. :at: Duke Hyou adamsın.

Sabah animesini bitirdim ve az önce mangasına(ilk 60 bölümü okumuştum) başladım. Uzun zamandır okumaktan ve izlemekten zevk aldığım tek manga oldu. Ayrıca mangaya geçer geçmez başlayan olay da amma fena. :at: Duke Hyou adamsın.
Animenin son bulduğu bölümden sonraki müttefikler arkını defalarca okumuşumdur. Gayet iyi bir senaryo çizilmiş. Ayrıca Hara, manganın sonraki bölümlerinde de savaş, entrika, stratejileri gayet iyi ayarlamış. Okuyucu da sıkmıyor, lastik gibi uzatmıyor. Hızlı ve güzel geçiyor arcları. Şu anki arcta da serinin asıl olayı olan ulusların birleşme olayına girildi ve çok sağlam bir savaş başladı. Riboku vs Ousen.

Animenin son bulduğu bölümden sonraki müttefikler arkını defalarca okumuşumdur. Gayet iyi bir senaryo çizilmiş. Ayrıca Hara, manganın sonraki bölümlerinde de savaş, entrika, stratejileri gayet iyi ayarlamış. Okuyucu da sıkmıyor, lastik gibi uzatmıyor. Hızlı ve güzel geçiyor arcları. Şu anki arcta da serinin asıl olayı olan ulusların birleşme olayına girildi ve çok sağlam bir savaş başladı. Riboku vs Ousen.
Ousen çok sağlam çiziliyor seride tarihte nasıl bilmiyorum ama bana savaşı kazanır gibi geldi .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık