Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Ayağa kalkıp UOOOO diye bağırasım geldi o derece gaza geldim. Yıllardır bu anı bekliyordum helal olsun Shin.

RAW 471: http://www.mangamint.com/kingdom-471

-Kyokai injures Ryuutou
-Shin's glaive broke while charging towards Keisha
-Maron manage to distract Keisha's guards while Shin made it to Keisha with his men.
-Shin starts his duel with Keisha

Ayrıca Kingdom serisi ile ilgili video hazırlanmış;

Şu videoların yarısı kadar iyi bir film çekebilse şu japonlar değil live actionlar arasında, tüm filmler arasında zirveye oynar. hikaye güzel, dünya güzel. Ama tabi video hazırlamakla film çekmek bir değil. Ama bir ışık olmuş. Heves edip çekerler belki ileride. Çektikleri kısa videolar epey başarılı.

Çizimlerinden çok rahatsız olmadım da sansürlü ve değiştirilmiş sahneler gözüme battı animesinde.

Shin-Ouhon-Mouten genç jenerasyonun en iyileri onu anladım da Seriyi Shin'in gözünden takip ediyoruz ve o kadar zor mücadelelerden geçtiğine şahit olduğumuz Shin'in hala o ikisinin altındaymış gibi lanse edilmesi rahatsız ediyor beni. Kyokai ile KaryoTeni çıkarsak 2 gün hayatta kalamaz Shin resmen çok muhtaçmış gibi gösteriliyor. Shin'in Duke Hyou gibi bu içgüdüsel generallik olayını ileriye taşıması lazım. İçgüdülerine tam güvendiği için Duke Hyou savaş meydanında kafasına göre geziyordu bildiğin, Shin genç hala tamam ama bu kadar da baltayı taşa vurmaz insan sanki spor mangası hep ucu ucuna zaferler yıldız kayıyo,lodos çıkıyor falan. Doldum yani Ouki ve Duke'den first class itemler alıp bodrumda çürümeye bıraktı resmen :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık