Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Ben anlayamadım tam. Ne yaptı tam olarak.
Savaş alanında kimse bir generalin bu kadar farklı strateji potansiyeli içeren bir durumda saldırmayacağını düşünmemişti. Bu yüzden rakip general bile tüm hevesiyle gün boyunca alanı kontrol etti. Herkes nefeslerini tutmuş, sinirler gerilmiş beklerken Kanki Oga'ya güzel bir sırt masajı yaptırdı. Güneş batarken alandakilerin yüz ifadelerindeki değişim olaya ayrı bir tat kattı. Tabi Kanki gene arka planda uyanıklığını konuşturmuştur.

Savaş alanında kimse bir generalin bu kadar farklı strateji potansiyeli içeren bir durumda saldırmayacağını düşünmemişti. Bu yüzden rakip general bile tüm hevesiyle gün boyunca alanı kontrol etti. Herkes nefeslerini tutmuş, sinirler gerilmiş beklerken Kanki Oga'ya güzel bir sırt masajı yaptırdı. Güneş batarken alandakilerin yüz ifadelerindeki değişim olaya ayrı bir tat kattı. Tabi Kanki gene arka planda uyanıklığını konuşturmuştur.
eyv.

Kanki okumak gerçekten heyecan yapıyor.Tam adam alayına akar derken akşama kadar masaj yaptırdı. Ogiko muydu neydi Kanki ordusundaki tek sempatik karakter. yakışıyor seriye..
Ben hala Kanki Shin i bir yerde çok pis kullanacak diye bekliom Büyük bir satış bile olabilir.
Birde şu rakipteki orumcek içgudulu kadın acayip keşke Qin ordusuna katılsa

http://www.mangahen.com/kingdom/464/
Kanki reis akarrrrrr
O sakin kadın gitti yerine garip bir yaratık geldi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık