Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
Tayfadan ayrılmak isteyen de ya ölür ya da kaptandan izin alır.
Usopp'un luffy'den izin aldigini hatirlamiyorum.Yada robin'in veya nami'nin?Simdi zoro luffy ile fikir ayriligina dusse,ideolojik catisma yasasalar zoro tayfadan ayrilmak istese luffy'e "Kaptan nolur kulun kopegin olayim ayrilmama izin ver"diyecegini hic sanmiyorum.Ben gidiyorum..(efsane soz soyler)....ve gider.Luffy yada bir baskasi izin almadan gidemezsin dese ceker kilicini tekleye tekleye gider.

Usopp'un luffy'den izin aldigini hatirlamiyorum.Yada robin'in veya nami'nin?Simdi zoro luffy ile fikir ayriligina dusse,ideolojik catisma yasasalar zoro tayfadan ayrilmak istese luffy'e "Kaptan nolur kulun kopegin olayim ayrilmama izin ver"diyecegini hic sanmiyorum.Ben gidiyorum..(efsane soz soyler)....ve gider.Luffy yada bir baskasi izin almadan gidemezsin dese ceker kilicini tekleye tekleye gider.
Ne adamsın yahu! :)
Tutarsız gibi görünen kısmı alıntılayıp ordan yardımışın.

Usopp, dediğin gibi izin alarak ayrılmadı. Rufi ''yönetim şeklimi beğenmiyorsan defolu...'' diyecekti ki tam orda araya Sanji girdi. Yani Usopp izin alarak ayrılmadı. Bildiğin kovuldu.

Robin ve Nami'nin özel durumu vardı zaten.
Robin her şeyi nakamaları için gözden çıkarmış ölüme gidiyordu. Yani ölerek ayrılacaktı. Neyseki beğenmediğin Rufi bu tür durumlarda nasıl konuşacağını ve hareket edeceğini biliyor ki sağlam bir konuşmayla kadıncağızı ikna etti. Ne çabuk unuttun "yaşamak istiyorum." sahnesini?

Nami'ye gelirsek Nami tayfaya katılmayı resmi olarak zaten Arlong Park'tan sonra kabul etti. O zamana kadar anlaşmaya göre hareket ediyordu. Yani kaptana bağlılığını bildirmedi ki izin alarak ayrılsın.

Zoro, Rufi'ye amacıma engel olacak bir şey yapmazsan senle gelmeyi kabul ederim dedi. Rufi şartı bozarsa zaten adamın izin almasına gerek yok. Aksini iddia edip ayrılabileceğini düşünüyor isen parantez içini değiştirmeni rica ediciyim Kara Serimu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık