Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
O mantikla bakarsan tayfa usopp'un yerine de baskasini istemez brook'un yerinede.Ben duygusal olaylari bir kenara birakiyorum.Yani o karakterle ilgili bildikleri her seyi resetle oyle yerine baskasini koy
Bu karakterler birbirlerinin karakterlerini sevdikleri için bir aradalar. Birbirlerini kabullendikleri için. Zoro başta girmeyecekti tayfaya sonrasında neler olduğunu oku, anlarsın. Yani birini çıkardın mı denklem bozuluyor. Özellikle ilk 5 için.

Sende ne fanı olduğun belli değil :D
Laf atmak için her karaktere yalakalık yap :)
En fazla 2. oy Usopp yani en gereksizlerden biri o denmek istiyor anla işte.
Ben bir karakterin belirli kaliplarda ki fanligini yapmiyorum.Sadece kendimce gercekleri soyluyorum.Benim gibi birine koru korune yorum yapan fan sifatini yakistirman uzdu:(

Zoro.
Diğer tayfa üyelerinin Usopp bile dahil dövüş güçlerinin yanında bir meslekleri,zanaatları var. Zoro tayfanın saf kaba kuvvet tarafı denizde de istemediğin kadar bulursun. Kalifiye olur veya olmaz.

Bu karakterler birbirlerinin karakterlerini sevdikleri için bir aradalar. Birbirlerini kabullendikleri için. Zoro başta girmeyecekti tayfaya sonrasında neler olduğunu oku, anlarsın. Yani birini çıkardın mı denklem bozuluyor. Özellikle ilk 5 için.
Hayir bak anlatamadim galiba.Senin dedigin mantikla brook'un yerine de kimseyi istemez tayfa.Konunun amacindan sapilmis oluyor.

Hayir bak anlatamadim galiba.Senin dedigin mantikla brook'un yerine de kimseyi istemez tayfa.Konunun amacindan sapilmis oluyor.
Konu zaten bence sıkıntılı.:D Oy atmadım konuya. Ama Luffy'nin konulmaması isabet olmuş. Çünkü tayfayı kuran o kardeş.:D O olmasa başta tayfada olmayacaktı.

Konu zaten bence sıkıntılı.:D Oy atmadım konuya. Ama Luffy'nin konulmaması isabet olmuş. Çünkü tayfayı kuran o kardeş.:D O olmasa başta tayfada olmayacaktı.
Ya birak abi:D Luffy legolardan bir ev kuramaz tayfa mi kuracak.Tayfayi nami ile zoro kurmustur.Luffy sadece ona,buna tayfama gel dedi o kadar.Cocukcagiz sevinsin diye ve gozleride kaptanlikta olmadigi icin kaptan yaptilar iste bunu

Zoro Nami? Zoro Nami'nin ilk yanlışında onu silmiştir. Nami'de başta bizi satmıştır. Arkadaşım lütfen Arlong Park'ı bir daha oku.
Luffy gibi kaptanim olacagina tas olsun daha iyi.Eger tayfa uyeleri ayni olup kaptan usopp olsaydi ve luffyde tayfa uyesi olsaydi suan da raftele varmislardi bile

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık