Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba

Muzan orada açıkça "Çok fazla kan verdim bu seni şeytan yapmaz, öldürür." diyor ilk ihtimal patlıyor o yüzden. Tek açıklama irade ama KnY, OP'taki gibi her yerde iradeyi öne çıkaran bir seri değil, tek bir sahne için iradeye bağlaması yine kötü.
Tekrar inceleyince Yushurio'nun sözleri dikkatimi çekti "Sen de aşırı derece de iblis olma isteği vardı,Nezuko'dan Muzan'dan fazla. Anında güneşi fethetmek istiyordun." ölmemesi büyük ihtimalle bundan kaynaklanıyor.(Bir nevi senin tanımlamana uyuyor)

2. Ihtimalimi Muzan'ın sözü doğruluyor gibi "Kalbin ve nefesin durdu ama hücrelerin yaşıyor".

Ama Muzan'ının dediğin sözünü göremedim. Şöyle diyor "Sen ölmeyeceksin,inanıyorum,hayalimi gerçekleştir Tanjiro" diyor ve Tanjiro iblis krala dönüşüyor.

Bir ay önce filan bitirdim mangasını. Kötülerin gerçekten kötü ve güçlü olduğunu hissettiğiniz ender mangalardan. Rakiplerinden çok çok daha iyi bu konuda. Sonuna doğru bildiğin katliam oldu ve final arc inanılmazdı.

Kesinlikle başarısını hak ediyor. ;)

Seri başında şeytanların vektör, sicim ya da diğerlerinin zemin algısını değiştirmek gibi ilginç özellikleri varken sonunda aşırı klişe ve boş güçlerle dolması aşırı üzücü. Biri yumruk atarak dövüşüyor sadece, en güçlü üst ay desen havalı ay efektli kesişler atmaktan başka olayı yok, 2. üst ay desen buz kontrolü bu güç zaten nereye bakarsan var falan. Muzan desen ondan ilginç güçler beklerken etrafa ince kırbaçımsı uzuvlar savurmaktan başka bir özelliği olmadı. Zaten aşırı klişe ve saçma bir yönle öldürüldü. Yazık oldu seriye, umarım mangakanın yaptığı en kötü iş olur tabii ileride manga çıkarmayı planlıyorsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık