Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid ve Shanks'ın Karşılaşması Nasıl Oldu?

Benim anlamadığım kısım, neden kolunu kaybettikten sonra ısrarla ittifak vb. yapıp aynı adama dalmak istemesi?
Bu Kid Kaido'nun sopasını yiyince Luffy'e "Onu yenemezsin" gibi bir şeyler diyip sonra da kuyruğunu bacaklarının arasına alıp gitmemiş miydi?
Shanks'ın kolunu alarak veremediği ayarı Kaido sopalayarak mı vermiş? Yoksa Shanks mi zayıf?

Benim anlamadığım kısım, neden kolunu kaybettikten sonra ısrarla ittifak vb. yapıp aynı adama dalmak istemesi?
Bu Kid Kaido'nun sopasını yiyince Luffy'e "Onu yenemezsin" gibi bir şeyler diyip sonra da kuyruğunu bacaklarının arasına alıp gitmemiş miydi?
Shanks'ın kolunu alarak veremediği ayarı Kaido sopalayarak mı vermiş? Yoksa Shanks mi zayıf?
Ben de onu düşünüyorum. Adam kolunu kaptırdıktan sonra pes etmemisken , Kaidoyu görünce 90 derece döndü.

Shansk'a ulaşmak için Roo ile kapışmıştır. Dövüşten beklediği performansı alamayan Roo'nun karnı acıkınca da olanlar olmuştur.

Shanks ile 1v1 atarken Kid kazanmak üzeredir. Bunu gururuna yediremeyen Beckman da savaşa müdahil olup arkadan almıştır

Shanks Hızla Killer'ın üzerine doğru gitmiş Kid Killerı son anda kurtarmış sonra Shanks'a tamam gidiyoruz abi boyumuzun ölçüsünü almış olduk demiş Shanks'ta savaşmaya bile değmediklerini görüp oradan uzaklaşmış Killer ağlamaya başlamış Kid'de sen bir erkek değil misin neden ağlıyorsun demiş. Killer, ama Kid senin kolun :agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık