Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kengan Asura

Reddit'de bir kullanıcı yakalamış, ensesindeki işaret ne bilmiyorum ama worm işaretine biraz benziyor.

Lu Tian, teknikleri salıp sadece kaba kuvvet ile saldırdı sanırım. O yüzden sonuç normal gibi, tek atmasa daha iyiydi tabi. Purgatory tiplerinin T.s. sonrası şov yapma araçlarından çıkması lazım artık, bayıyor bir yerden sonra. Sondaki eleman Kiryu deniyor bu arada eğer oysa umarım imana gelmemiştir.

Tek atmasa bence de daha güzel olurdu da, Kanoh olunca insanın fazla laf yapası gelmiyor. Kengan tarafındaki ekibin arkadaşlığı da baya güzel ya, her biri çok iyi karakter cidden. Yalnız Lu Tian bile 96 gibi bir oranla kullanıyorsa o Wu'ların başı gibi olan reis Raian gibi bir şey çıkar.

Erioh'un yanındaki elemanı daha önce görmedik galiba, bide sondaki eleman Kiryu olabilir cidden.

Sıradaki kapışma Hayami vs jurota diyorum tahiminleri alalım @William cutting @Gensai
Bu noktadan sonra dövüşleri tahmin etmesi zor olacak. Liu, Ryuki'yi öldürmeye kafayı taktığı için Akoya onunla dövüşmeye çalışabilir. Senin yazdığında gayet olası bir eşleşme. Raian'ın dediğine bakarsak Jurota baya sağlam bir herif, Hayami'nin gücünü göstermesi için güzel olur.

Silinmiş Üye

Bu noktadan sonra dövüşleri tahmin etmesi zor olacak. Liu, Ryuki'yi öldürmeye kafayı taktığı için Akoya onunla dövüşmeye çalışabilir. Senin yazdığında gayet olası bir eşleşme. Raian'ın dediğine bakarsak Jurota baya sağlam bir herif, Hayami'nin gücünü göstermesi için güzel olur.
Ben akoya yı nicolasa yazdım.Nedense onlar kapışcak gibi hissediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık