Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kayalar/Rocks/Rox Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni filmde kayalar grubundan çok az bahsedilebilir ya da onunla ilgili spin-off tarzında manga çıkabilir. Chapter 0 gibi.

Asıl merak ettiğim bu oluşum tekrar toplandığında dost mu yoksa düşman mı olacağı. Roger'dan önce var olduklarını düşününce Raftel, KK unvanı gibi bir amaç için toplanmamış olabilirler. Daha çok boş yüzyılla alakalı olduğunu düşünüyorum. Hükümete karşı oluşmuş bir grupsa düşmandan ziyade dost olacaklar gibi geliyor. Eski liderleri ise D. çıkabilir.

Galiba Mart'ta çıkacak kartlarda Tsuru, Sengoku ve Garp olacak. Bu konu için iyi bilgiler gelebilir.

Bu arada Z sürpriz yapabilir. Çünkü tam 40 yıl önce Black Arm diye anılmaya başlamış. Ayrıca 36 yıl önce Amiral olmuş.

Boşu boşuna muhabbetleri yapılmış olamaz. İleride karşımıza çıkarlar diye düşünüyorum. @Smoker ın söylediği üyeler mantıklı. O yüzden en merak ettiğim şey liderleri ve ne amaçla kuruldukları.

Kaido ile WB eskiden aynı tayfadaysa bu Kaidonun zirve savaşına gitme nedenini de açıklar. Bir nevi eski dostuna yardıma gidiyordu, Şenks babalık ölümü kafasına koydu, karışma dediği için saygı duyarak geri dönmüş olabilir. :)

Bana biraz Karayip Korsanlarındaki korsan koalisyonunu hatırlatıyor bu konu. Birisini kaptan seçen kaptanlar topluluğu yani. Aynı tayfa olarak değil de koalisyon çıkacak diye düşünuyorum. Hinanın yaptığı atıf da, 2 yonkonun birleşmesi üzerine idi. :)

Shakuyaku'ya kesin gözüyle bakıyorum. Kaido ve BM da yüksek ihtimalle bu gruba mensuptu. WB ve Bakkin de olabilir ama onlar için öncekiler kadar ihtimal vermiyorum.

@Smoker şu baş harfler teorisi hakkında ne düşünüyorsun?
R
O
Charlotte Linlin
Kaido
Shakuyaku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık