Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Katakuri'nin Yenilgisi Vs. Mantığı

Luffy'nin birkaç bölüm fazladan dayak atmış olması halinde herkesi tatmin edecek olan bir dövüştür. Üzerinde durmayı gerektirmez.

One piece'te güç dengesi diye bir olayın olmadıgının kanıtıdır.
Luffy vs Cracker 100000000 defa olsa Nami'siz Cracker'ı yememicekken daha güçlüsü diye kurgulanan adam çok daha tırt cıkıyor.
Böyle saçma bir olaydır.

Bu dövüşün irade gücü ile kazanıldığı ve Katakuri'nin artık bundan bıkıp yenilgiyi kabul ettiği benim açımdan belli. Güç olarak her türlü Katakuri daha üstün. Şu dövüşte Luffy'nin adam akıllı üstün olduğu bir yer yok. Dof dövüşü öyle değildi mesela. Luffy g4 de Dof'u ezip geçti. Ayrıca Katakuri'de kral hakisi olması ve irade olarak kaybetmesi daha öncede bahsettiğim gibi Chinjao dede Luffy'e krallarla ilgili konuşmasının bir yansımasını gördük aslında. Orada o kralları geçecek irade var mı muhabbeti yapıldı. Bu dövüşte de bize bu çizildi aslında. Şu an yine dövüşseler yine Katakuri Luffy'i dayak manyağı yapar. Benim düşüncem bu yönde.
+1 Katakuri zaten Luffy'nin sürekli ayağa kalkmasından,iradesinden şikayet ediyordu.Katakuri biliyor yine dövse Luffy tekrar ayağa kalkacak.En sonunda da pes edip kendini bırakıyor.

One piece'te güç dengesi diye bir olayın olmadıgının kanıtıdır.
Luffy vs Cracker 100000000 defa olsa Nami'siz Cracker'ı yememicekken daha güçlüsü diye kurgulanan adam çok daha tırt cıkıyor.
Böyle saçma bir olaydır.
Yalnız yağmur suyu crackerin hakisini nasıl aştı eğer böyleyse paramicia ların logialara karşı şansı yok bence.

Dövüşü baştan sona tek tek atmaktansa geçen sahnelerin özetini atmışım neyin algısı var , ya da şartlı mı girdin konuya . Tutup 17 bölümün tüm sayfalarını neden atayım ?
Dof ile kıyaslanan yer neresi ? Konuda Dof sadece kendinden güçlü birini yenme mevzusu İçin geçiyor ki kıyas yok. Sadece kullandığı söz alıntılanmış . Ki Kuffy kendinden güçlü birini yendiği için .
Ana karakter niye özel mi demişim ? Yoksa başka karakterlerde kendinden güçlü birini yenemez mi diye sormuşum ? Konuda Luffy niye özel böyle seri mi olur gibi bir anlam mı çıkardın .

Herşeyi geçtim konuda algı yaratsam tutup niye sizin görüşleriniz ne diye sorayım ?
Öncelikle, yorumların sadece sana değil konuda geçen muhabbetlere, Dof ile ilgili kısmı atılan yorumlar üzerine.
Şimdi gelelim özet meselesine, özetini attım dediğin kısım, senin nezdinde özeti. Örneğin ben bir özet çıkarsaydım, ekstradan, direkt dövüşü etkileyen farklı sahneler atardım. Biz de buna algı diyoruz. Özel kısmı direkt senin sorduğun soruya cevap olarak yazılmış vaziyette. Bunu neden irdeledin halen çözebilmiş değilim. Son sorduğun soruya cevap vermeyeceğim, insanlık tarihi cevap versin :D

Zoronun Daz Bones karşısında o kadar yara alıp arkasından ona tek atmasına bir şey demeyenler burada bu dövüşü eleştiriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık