Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Amaçlarına Ne Oldu?

Hayallerin retcon yediğini düşünmüyorum seri sonunda hepsi ulaşacaktır.

Büyük ihtimalle off-panel ilerliyor hayaller.

Gemide yaşadıkları her şeyi bilmiyoruz mesela.

6-Chopper: En iyi doktor, ya da tüm hastalıkları iyileştirebilecek bir doktor olmak istiyordu sanırım. Peki bunca zaman ne yaptı? hasta çocukları iyileştirdi tayfanın yaralarını sardı kendi şeytan meyvesinin formunu bozup güçlendirebilecek bir ilaç üretti. Aslında en kilit olanı buydu bence böyle bir ilaç yapabiliyorsan şeytan meyvesinin genetiği ile oynayıp onun güçlenmesi daha değişik formlara girmesini sağlıyabilirsin kendi üzerinde yaptığı gibi. Ya da doping tarzı karakterlerin kritik anlarda ayağa kalkmalarını sağlıyabilecek bir destek ilacı?. Chopper Law gibi bir cerrah değil daha çok bir muayne hekimi kafasında işleniyor gibi ama aynı zamanda ilaç üretebiliyor e bu da kimya bilgisi gerektiren bir şey.Ve kendi şeytan meyvesinin üzerinde faydalı formasyon bozukluklarına sebep oldu bu da demek oluyorki bu yetenek çok daha fazlasına kadir olabilir.
Her hastalığı iyileştirecek bir ilaç yapmak istiyordu. İlaçta yapıyor zaten geliştirir kendisini.

naminin gemide odası var, masası var. adadan adaya geçerken çiziyordur haritayı. sanki gemide zaman geçirdiklerini çiziyorda nami ne yapıyoru gösterecek. bence gerek yok. boş zamanlarında harita çizdiğini biliyoruz.

zoro zaten önüne geleni keserek güçleniyor ve hedefine doğru ilerliyor.

sanji de hedefine doğru ilerliyor. all blue'yu bulması için yolculuk dışında ne yapması gerekiyor anlamadım. denizlerde yolculuk yapıyor işte. dünyaya kapalı denizlere, gökyüzüne, denizaltına gitti.

usopp hayaline hiçbir zaman kavuşamayacak zaten.

chopperda dünyanın en çok dayak yiyen tayfasında doktor. kendini daha iyi nasıl geliştirebilir. zoronun bandajsız paneli yok neredeyse.

robin yine hayalini gerçekleştirebileceği en sağlam tayfada. bir sürü poneglif buldu.

Son düzenleme:
Ben Ussop'un cesur savaşçı olacağı günleri bekliyorum. Bunun için de bir kırılma yaşaması gerekiyor, o kırılmayı ne şekilde yaşar, en çokta bunu merak ediyorum. Birilerimi ölür, Shabondy olaylarındaki gibi bir ayrılıkmı olur ne olur görmek istiyorum... En ilgi çekici olan bu.

Luffy: Ana karakter geçelim. Amacına her şekilde ulaşacak.

Zoro: Mihawk'ı hiçbir zaman yenemeyecek. Bir şekilde unvanı teslim alır en güçlü olur.

Sanji: Oda, All Blue'yu kadınlar hamamı olarak tasarlasa bile olay kapanır.

Franky: Amacı tamamen yeteneğine bakıyor harika bir gemi yapmaması için neden yok.

Nico Robin: Seri bittiğinde amacına ulaşmış olacak zaten. Gemide otursa bile yeter.

Brook: Bu da aynı şekilde Laboon'u biri yakalayıp balık restoranlarına satmazsa beklemesi yeterli.

Usopp: Bu ölür gider herhalde. Cesaret hapı falan yutmazsa Cesur Savaşçı olmasının imkanı yok. Belki adını o şekil duyurabilir ama tırsaklığı baki kalır.

Tony Tony Chopper: Sonlara doğru dünyanın en hasta adamı Doc Q'yu iyileştireceğini düşünüyorum. Tedavi ede ede çözecek işi.

Jinbei: Irkçılık kalkıp balıklar eziklenmediği zaman amacına ulaşacak. Sonlara doğru "I Have A Dream" diye bir giriş yaparsa efsane olur.

6-Chopper: En iyi doktor, ya da tüm hastalıkları iyileştirebilecek bir doktor olmak istiyordu sanırım. Peki bunca zaman ne yaptı? hasta çocukları iyileştirdi tayfanın yaralarını sardı kendi şeytan meyvesinin formunu bozup güçlendirebilecek bir ilaç üretti. Aslında en kilit olanı buydu bence böyle bir ilaç yapabiliyorsan şeytan meyvesinin genetiği ile oynayıp onun güçlenmesi daha değişik formlara girmesini sağlıyabilirsin kendi üzerinde yaptığı gibi. Ya da doping tarzı karakterlerin kritik anlarda ayağa kalkmalarını sağlıyabilecek bir destek ilacı?. Chopper Law gibi bir cerrah değil daha çok bir muayne hekimi kafasında işleniyor gibi ama aynı zamanda ilaç üretebiliyor e bu da kimya bilgisi gerektiren bir şey.Ve kendi şeytan meyvesinin üzerinde faydalı formasyon bozukluklarına sebep oldu bu da demek oluyorki bu yetenek çok daha fazlasına kadir olabilir.
Seride chopper kadar boşlanan bir karakter daha yok ya, kimya bilgisini konuşturması bir sürü iksir ilaç doping adına her ne dersen yapması lazımdı, vegapunk ile ilişkilendirilmesi bile lazımdı chopperin. Ama şu an franky vegapunka daha yakın ve chopper sadece bandaj çekiyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık