Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
roger odeni 3 km öteye attı tek hamlede ki wb ile denk adamlar bunlar. bence wb odeni evire çevire döver.
Döver tabi de konuda bahsini yaptığım sağ kollar hele bir de yardım alıyorken o kadar aciz kalmazlar. O yüzden ayrı tutuyorum.

Bu arada Zoro yanına Sanji'yi de alsın mabatlarını yırtsalar Luffy'i ölümün eşiğine getiremezler.

Son düzenleme:
bu tartışmaya tayfaların kendi aralarındaki güç dengeleriyle bakmak lazım açıklandığındada shanksın tayfası dengeli olarak tanıtıldı ama diğer yonkoular için aynı şeyi söylemek çok zor zatende bu özellikle belirtilmedi kızılsaç korsanları hariç yonkou tayfalarının yüzde 70 lik gücünü kaptanları karşılıyor bizim tayfa içinde ben böyle dengeli bir duruma getiriliceğini düşünüyorum makasın açıldığı doğru ama sanji ve zoronun 1er eksik arcları var luffyden bu arc makasın biraz daha kapanacağını düşünüyorum seri sonuda dengeli bir tayfa olacağını tahmin etmek zor değil sonuçta tayfa en son dünya hükümetine kafa tutacak gibi geliyor zoro ve sanjinin bir yerde amiral seviyesinde olması gerekli
değerlendirmelerim şu şekilde
roger vs ray ve gaban orta zorlukta roger alır
shanks vs diğerleri emin değilim ama shanks kazansa bile baya kan verir
luffy vs zoro ve sanji gerçekten emin değilim ama luffy bi öbür tarafa gider gelir sanırım
dğer tayfalar için kaptanları ezer geçer

Hayır ben şeyi anlamıyorum hiç mi manga mantığı bilinmiyor...? OP da önceki nesilde kaç zirve isim var...?
Ryuma-Xebec-Roger-Wb-Garp-Sengoku

Ama burada tek Luffy zirve olacak gibi konuşuluyor... Luffy’nin en güçlü olacak olması apayrı bir şey... evet en güçlü olmak herkesi yenmek demektir ama nasıl...? Bazı karakterleri kolayca yenemezsin... buraya gelip bir tarafını yırtsalarda Zoro ölümün kıyısına getiremez demek kolay ama Zoro’nun nasıl işlendiğine bakılmıyor... Hee manga’ya gireceksek de... o zaman bende derim ki Luffy önce Zurnaya KO olmasın sonrasını konuşuruz...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık