Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Law fanı değilim ama ben senden daha çok savunuyorum tayfasını abla ?
Olsun belki benim göremediğimi gören başkası olur ve ikna olurum. :D
Yanlışta anlaşılmasın. Sevmiyor değilim. Duygusal anlamda uzun yıllar birbirine destek çıkmış tayfa var ortada. Law'a aile olmuşlar. Bu çok güzel.
Sadece dövüş gerekse işe yarayacaklarını sanmıyorum.

Şuan Wano'da yapacakları iş muhtemelen arc sonu tedaviye ihtiyaç olanları toplamak olur.
Yeni dünyadayken güce ihtiyacın oluyor. Law artık shichide değil. Bu tayfayla tek başına çok ilerleyemez.

Öyle üye mi varmış üzüldüm. :(

Yani kişiselleştirirsek dediğin gibi. Yoksa ben tayfayla kurduğu ilişkiyi seviyorum. Sadece katkıları hiç yok denecek kadar az. xdxD
Yok yahu ne üyesi :hhh:

Ama iyi bir dövüşcüysen bu kadar kolay alt edilmezsin değil mi? Birde Jean Beart baya cüsseli fiziksel güce dayalı.
Belki o sahnede mink gücüne vurgu yapmak için Jean'i kullanmıştır. Bu da olabilir. :D
Dövüşcüler arasında seviye farkı varsa ne kadar iyi dövüşcü olduğunun pek bir önemi yoktur aslında.Jack dediğimiz kişi Dof'tan 1 tık zayıftır en kötü.Law Rosa'daki halinin üzerine koyduysa kendisi anca yenebilir gibi geliyor bana :D Yetenek kiti anlamında baya ters tabi Jack'e ama :D

Dövüşcüler arasında seviye farkı varsa ne kadar iyi dövüşcü olduğunun pek bir önemi yoktur aslında.Jack dediğimiz kişi Dof'tan 1 tık zayıftır en kötü.Law Rosa'daki halinin üzerine koyduysa kendisi anca yenebilir gibi geliyor bana :D Yetenek kiti anlamında baya ters tabi Jack'e ama :D
Jean için sormuştum aslında ama minkler için yazdığında doğru tabi. Benimkilerin haki kullandığını da bilmiyoruz. Minkler, Jack falan baya üst oluyor. :D
Law umarım üzerine katmıştır bir şeyler. En kötü uyanış üstünde dursa yeter de artar bana. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık