Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanına En Bağlı Tayfa

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    108

Sanji Winsmoke

Elinde sınırlı imkan ve güce rağmen nakaması için Enies Lobbyi basan tayfa güçlü haliyle neler yapmaz.

Bonus olarak bu sahne iyi bir örnek bence

Ace'in tayfasi diyorum.Wb geldiginde bile kaptaninin yaninda olmak isteyen bir tayfa ve tayfasini korumak isteyen bir kaptan...

Baby 5 karakteri öyle, kızı kandırıp çıkmışlar ve hep sevgilerini Dofy öldürmüş. O sayılmaz. Roci ise hain zaten, öz kardeşini arkasından vuran adamdan ne bekliyorsun. Aile isteyen Wb'yi oğlu satmadı mı?
Keske zoro ile dofy ayni ekipte olsaydi.Hic bir guc yukselmelerine mani olamazdi

Net ve açık bir şekilde Kuja'dır! Ötekiler öl desen tereddüt edecek tiplerle dolu oysa Hebihime'nin tek bakışı yeter ;)

Bence Rumbar Korsanları , ama şıklarda olmadığı için Kızıl Saç Korsanları dedim.
:(

Hmm, etik değerler görecelidir, farkındasın değil mi? E. Oda çıkıp pedofililer sağlıklı insanlardır, sizin seks drive'ınız bozuk derse kabul edeceğiz herhalde senin bakışına göre? Ayrıca senin de söylediğin gibi "Brook" bir karakter olarak durumu belirtiyor, E. Oda'nın ona adadığı karakter üzerinden, mesela Akainu da bazı laflar ediyor, Akainu'nun laflarından E. Oda'nın bakış açısını mı çıkartacağız?
Oda yarattığı karakterlere kendi kişiliklerini vermiş.Bu seride basit mantıkla ilerleyen bir şunen.İyi olarak adlandırılan karakterlerin çıkarımları ve açıklamaları genelde doğru kabul edilebilir.Ayrıyetten bunlar nakama Brook nakamasını tanıyan bir karakter olarak olayın açıklamasını yapıyor.Sanji Luffy'e girişiyor.Beni tekmeledin ama asıl canı yanan sensin diyor hop bir panel sonra Sanji'nin ağladığını çiziyor.Dost,nakama olarak adlandırılan karakterlerin birbirleri üzerinden yaptıkları çıkarımlar genelde doğrudur.
Akainu ve saçma pedofili örneğine hiç girmiyorum.

Hahahaha. Shanks dışında var mı düzgün biri KK tayfasında?
Oden'i çorba yapıyorlar,
Neko ve Inu'yu uzuvsuz bırakıyorlar,
Ace'i öldürüyorlar,

Ama bu KK tayfasından hala ses yok? İlginç cidden. Kaptanı geçtim birbirlerine bağları yok gibi. Ayıp cidden mantıklı bir sebepleri yoksa.

Zoro'yu sevmem ama Zoro olsa tek başına alayına giderdi şerefiyle de ölürdü.

Oda yarattığı karakterlere kendi kişiliklerini vermiş.Bu seride basit mantıkla ilerleyen bir şunen.İyi olarak adlandırılan karakterlerin çıkarımları ve açıklamaları genelde doğru kabul edilebilir.Ayrıyetten bunlar nakama Brook nakamasını tanıyan bir karakter olarak olayın açıklamasını yapıyor.Sanji Luffy'e girişiyor.Beni tekmeledin ama asıl canı yanan sensin diyor hop bir panel sonra Sanji'nin ağladığını çiziyor.Dost,nakama olarak adlandırılan karakterlerin birbirleri üzerinden yaptıkları çıkarımlar genelde doğrudur.
Akainu ve saçma pedofili örneğine hiç girmiyorum.
Şu yazdığın yüzde yüz subjektif, elle tutulur hiçbir tarafı yok. Mesela klasik olarak görünen Shounenlerden birini ele alalım, Naruto: Sasuke hakkında yapılan yorumları hatırlıyorsundur, senin söylediğinden yapılan çıkarım ortada.
Oh, Ruruoni Kenshin'i hatırlarsın, karakterlerin Kenshin hakkında yaptığı yorumları hatırlar mısın? Hani şu E. Oda'nın asistanlığını yaptığı manga. Klasik shounen deyince Kuzey Yıldızı'ndan sonra akla gelen manga.
Brook'un olayın iç yüzüyle ilgili hiçbir bilgisi olmadığı gerçeğini yok saymana ne diyelim?
Akainu ve saçma pedofili örneğine girmiyorsun çünkü savımın en güçlü noktası, anti tez üretemiyorsun kendi yorumunla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık