Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido'yu Kim Yenebilir?

Aşağıdakilerden hangisi/hangileri Kaido'yu yenebilir?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 191 87.6%
  • Whitebeard

Kullanılan: 172 78.9%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 121 55.5%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 86 39.4%
  • Charlotte Linlin

Kullanılan: 53 24.3%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 63 28.9%
  • Shanks

Kullanılan: 97 44.5%
  • Akainu

Kullanılan: 22 10.1%
  • Mihawk

Kullanılan: 11 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    218
Adam efsane zaten fandaş.Ölmüyor yav :D bırak da efsane diye bahsetsin.Kaidonun ineceği kesin bile değilken şimdiden inecek demek yanlış.Luffy şu halde iken Bmnin anca bir iki damla terini alabilir fazlasıni degil.Toplanan ittifak falan filan bana göre Wanoyu kurtaracaklar.Wanoda da Kaido tayfasından bir tek Jack olur.Kaidonun olayı çok daha başka.

Son boss olayına da bilmem ney önemine de takılma fandaş :good:
BM planda yoktu ama Kaido için direk Momo'ya söz verdi.Bak mesela BM için kesin Luffy tarafından indirilir diyemem ama bu durum Kaido için biraz daha net.Karakterlerin önemi de önemli.(Nasıl cümle lan bu)Dragon-Shanks falan mangakanın çok önem verdiği karakterler.Hele Shanks'a güçlü olduğunu hissettirip 2 karizma bakış attırmaktan başka bir şey yaptırmadı bu zamana kadar Oda.O yüzden bu adamın Kaido'nun altında çıkacağını hiç sanmıyorum ya.Ki bilirsin Shanks'ı da hiç sevmem.

BM planda yoktu ama Kaido için direk Momo'ya söz verdi.Bak mesela BM için kesin Luffy tarafından indirilir diyemem ama bu durum Kaido için biraz daha net.Karakterlerin önemi de önemli.(Nasıl cümle lan bu)Dragon-Shanks falan mangakanın çok önem verdiği karakterler.Hele Shanks'a güçlü olduğunu hissettirip 2 karizma bakış attırmaktan başka bir şey yaptırmadı bu zamana kadar Oda.O yüzden bu adamın Kaido'nun altında çıkacağını hiç sanmıyorum ya.Ki bilirsin Shanks'ı da hiç sevmem.
İki yorumundan biri şenks>kaido olan adam mı sevmiyor şenksi :fool:

Şunu da ekleyeyim.Balonu şişirmeden patlatamazsın.

Beyler adamın bir numarasını görmedik.Ha yok öyle güçlü yok boyle güçlüye bakacaksak bizim babalıkda ölmezdi Kaidoda 7 kere yenilmezdi Bigmom en zayıf yonkou olarak gözüküyorki o bile ne biçim azman çıktı kadına bir baktık yaralanmıyor.Yani tamam mangaka dedi ama bu adamıda şuan bile yenecek babayiğit vardır çok gozunuzde büyütmeyin yani kaido baluna batlatılacak bigün.

Manganın yarısı zaten bitmişti yeni dünyaya geldiklerinde. Şuan %65-70 falan olması lazım. Kaidou düşene kadar manganın %75-80'i bitmiş olur dersek geri kalanı da Oda'nın uzun zamandır bahsettiği son savaş olur. Savaşta boss indirmek de kolay olmaz.

Teker teker tüm yonkouları luffy'nin indireceğini düşünmüyorum. Bu yüzden luffy 1 tanesini yenecekse en güçlülerini yenmesi mantıklı olur. Kaidou'yu şansla, yardımla da olsa en son 1 vs 1 yapıp indirirse tüm dünya luffy'i KK'ye en yakın kişi olarak görecektir zaten.
Ulaştığı yonkou seviyesi gücü kullanarak kaidou'dan sonra belki teach veya akainu'yu da indirir ama yardım almaz onlarda.
"Tamam kaidou'yu indirdi ama 5 kişiyle indirdi bu adamı tek başına nasıl alacak?" dedirtmeye çalışır mangaka. Kaidou'nun en güçlü düşman olmasını engelleyecek bi durum yok bence.

Bi çaylağın yardımla bile olsa yonkou indirmesinin yeri mangada her zaman ayrı olacaktır. İlerde daha güçlü biri çıksa bile kaidou kadar zorlayacağını sanmam. Luffy kaidou'yu indirdikten sonra tüm marineford'a tek başına bile dalsa insanları bi daha o kadar şaşırtamaz bence (one pieceteki insanları diyorum. Biz alıştık torpillere).

Aga gold D roger listede olması saçmalık adamın herşeye hükmetme gücü var denizlerden en korkunç kişi olmasının sebebi o :D kaidoyu alır parkta oynatır ha bana kalırsa onun dışında shank ile dragon diyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık