Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido'yu Kim Yenebilir?

Aşağıdakilerden hangisi/hangileri Kaido'yu yenebilir?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 191 87.6%
  • Whitebeard

Kullanılan: 172 78.9%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 121 55.5%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 86 39.4%
  • Charlotte Linlin

Kullanılan: 53 24.3%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 63 28.9%
  • Shanks

Kullanılan: 97 44.5%
  • Akainu

Kullanılan: 22 10.1%
  • Mihawk

Kullanılan: 11 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    218
Kendisi. Büyük ihtimal kibirli kendine aşırı güvenen bi adam çıkacak ve en büyük handikabı bu diye düşünüyorum. Yoksa o fiziksel güçte, o haki seviyesinde, o dayanıklılıkta mümkünatı Yok birisinin bu adamı yıkması.

1 vs 1 de roger dışında kimsenin şansının olduğunu düşünmüyorum.wb ve shanks zorlardı hemen teslim olmazlardı ama bu hayvanı bayıltamazlardı.Garpmış akaiunuymuş mihawk mış falan bunlarla aynı cümlede geçmesini Barcelona-akhisarsporu yi yenermiydi anketiyle aynı ciddiyete alırım.Aldığı yenilgilerde de zaten ilerde bize anlatırlar bunun arc ına gelince yenilgilerin hepsini 1 vs all yapmıştır bu psikopat atıyorum tek başına bm nin adasını basıp tüm oğulları ve bm ile vs atıp yaralanıp ya da yorulup yenilgiyi kabul edip çıkmıştır adadan ya da kafasına esip tek başına marinefort a girmiştir amiraller toptan girmiş buna bayıltmış idam etmeye çalışmış öldürememişlerdir serinin en psikopat adamından bahsediyoruz.Bizim lastik oğlanda büyük ihtimalle bunu indirirken cümbür cemaat tayfa eş dost akraba ne varsa girecek indirecektir öyle 1 vs 1 atıp gear 5 gear 10 falan diyip alacağını sanmıyorum az kaldı en geç 2 sene içinde bu canavar hakkındaki herşeyi öğreniriz.

1 vs 1 de roger dışında kimsenin şansının olduğunu düşünmüyorum.wb ve shanks zorlardı hemen teslim olmazlardı ama bu hayvanı bayıltamazlardı.Garpmış akaiunuymuş mihawk mış falan bunlarla aynı cümlede geçmesini Barcelona-akhisarsporu yi yenermiydi anketiyle aynı ciddiyete alırım.Aldığı yenilgilerde de zaten ilerde bize anlatırlar bunun arc ına gelince yenilgilerin hepsini 1 vs all yapmıştır bu psikopat atıyorum tek başına bm nin adasını basıp tüm oğulları ve bm ile vs atıp yaralanıp ya da yorulup yenilgiyi kabul edip çıkmıştır adadan ya da kafasına esip tek başına marinefort a girmiştir amiraller toptan girmiş buna bayıltmış idam etmeye çalışmış öldürememişlerdir serinin en psikopat adamından bahsediyoruz.Bizim lastik oğlanda büyük ihtimalle bunu indirirken cümbür cemaat tayfa eş dost akraba ne varsa girecek indirecektir öyle 1 vs 1 atıp gear 5 gear 10 falan diyip alacağını sanmıyorum az kaldı en geç 2 sene içinde bu canavar hakkındaki herşeyi öğreniriz.
Tüm oğulları + bigmom vs kaido mu :/

Ben Kaidonun sisirilmis bir balon oldugunu dusunuyorum(forumda). Adam yonkou ve muhtemelen diger yonkoulara gore guclu de olabilir ama bu cikarima varmak icin henuz cok erken. Oncelikle tek gucunu adam akilli gorebildigimiz kisi Bigmam var. Shanksin guc seviyesini bilmiyoruz. WB yi sadece marineford dan biliyoruz. Animede Garp, Dragon ve Shanksin ve Rogerin adi geciyor. Bunlarin ciddi bir dovusunu hic gormedik.Dunya hukumetinde kimler var onu dahi bilmiyoruz. Ama sadece birkac sahne de gosterilen Kaido One piece evreninde herkesi tekler demek biraz garip.

Ben Kaidonun sisirilmis bir balon oldugunu dusunuyorum(forumda). Adam yonkou ve muhtemelen diger yonkoulara gore guclu de olabilir ama bu cikarima varmak icin henuz cok erken. Oncelikle tek gucunu adam akilli gorebildigimiz kisi Bigmam var. Shanksin guc seviyesini bilmiyoruz. WB yi sadece marineford dan biliyoruz. Animede Garp, Dragon ve Shanksin ve Rogerin adi geciyor. Bunlarin ciddi bir dovusunu hic gormedik.Dunya hukumetinde kimler var onu dahi bilmiyoruz. Ama sadece birkac sahne de gosterilen Kaido One piece evreninde herkesi tekler demek biraz garip.
Herhangi birinin gücünü görmene gerek yok.Serinin yazarı yani kimin ne güçte olacaģını belirleyen adam açık açık en güçlü demiş.

Herhangi birinin gücünü görmene gerek yok.Serinin yazarı yani kimin ne güçte olacaģını belirleyen adam açık açık en güçlü demiş.
Yok be fandaş nerde demiş ? Adamın anlatılışı bile efsane şeklinde.Ayrıca 1 bilemedin 2 arc sonra Kaido'yu indirecek bizimkiler.Kaido'dan sonra daha Shanks,Dragon,hükümet falan kalıyor.En güçlüyü şimdiden indirtip sonra ondan güçsüz isimleri mi göstericek Oda bize ? Hiç sanmıyorum.Zaten bi son boss havası falanda yok Kaido'da.Önem açısından ne Shanks ne Dragon kadar önemli bir karakter olduğunu da sanmıyorum.Shanks ve Dragon bu adamdan aşağıda çıkmaz.

18 kere düşmanları ve donanma tarafından yakalanıp idam edilmeye çalışılıyor asmaya çalışıyorlar ip dayanmıyor,boynunu vurmaya çalışıyorlar giyotinin bıçağı kırılıyor 3 novanın olduğu adaya 10 bin feet ten kafa üstü atlayıp üçüne ve tayfalarına sinek muamelesi yapıyor birini harcıyor ikisini yanına çakal olarak alıyor ve serinin yazarı yani bu dünyanın yaratıcısı oda elemanı tanıştırırken The Strongest Creature ifadesini kullanıyor. Herkes istediği gibi düşünmekte teoride tabiki özgür ama gelin genede siz bu adama balon demeyin yada 1 vs 1 konusu açmayın :D Ama kaido nasıl yokedilebilir üzerine bir tartışma güzel olurdu bak mesela bizimkiler nasıl yener nasıl bir combo olur law room açar zoro uzaktan slash santoryu falan atar luffy yakın mesafeden hızıyla hasar vermeye çalışır nami zeusla kafasına yıldırım atar falan gibisinden şeyler güzel olur ama 1 vs 1 i kafamda çok oturtamıyorum bu hayvana karşı :D

Kaido’yu Shanks yenebilir bunu da Marinefordda Akainu’yu durdurmadan kısa süre önce Kaido’yla kapışıp ordan Marineford’a taksimetrenin daha az yazmasındab faydalanmasına dayanarak söyleyebilirim. Ama o Karasakal’a yenilecek o başka konu.

Yok be fandaş nerde demiş ? Adamın anlatılışı bile efsane şeklinde.Ayrıca 1 bilemedin 2 arc sonra Kaido'yu indirecek bizimkiler.Kaido'dan sonra daha Shanks,Dragon,hükümet falan kalıyor.En güçlüyü şimdiden indirtip sonra ondan güçsüz isimleri mi göstericek Oda bize ? Hiç sanmıyorum.Zaten bi son boss havası falanda yok Kaido'da.Önem açısından ne Shanks ne Dragon kadar önemli bir karakter olduğunu da sanmıyorum.Shanks ve Dragon bu adamdan aşağıda çıkmaz.
Adam efsane zaten fandaş.Ölmüyor yav :D bırak da efsane diye bahsetsin.Kaidonun ineceği kesin bile değilken şimdiden inecek demek yanlış.Luffy şu halde iken Bmnin anca bir iki damla terini alabilir fazlasıni degil.Toplanan ittifak falan filan bana göre Wanoyu kurtaracaklar.Wanoda da Kaido tayfasından bir tek Jack olur.Kaidonun olayı çok daha başka.

Son boss olayına da bilmem ney önemine de takılma fandaş :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık