Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido’ya Son Vuruşu Kim Yapar?

Kaido’ya son vuruşu yapacak kişi kim olur?

• Luffy

Kullanılan: 87 62.1%
  • Zoro

Kullanılan: 30 21.4%
  • Oden

Kullanılan: 8 5.7%
  • Big mom

Kullanılan: 3 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 12 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
Big Mom, Kaido'ya "seni küçük kardeşim olarak görüyorum" diyordu. Kaido'ya meyvesini yediren de Big Mom. Rocks dağıldıktan sonra bile ilişkilerini sürdüklerini biliyoruz.

Big Mom'un kabiliyeti var ama Kaido'ya son vuruşu yapmak için bir sebebi yok.
big mom çok da aklıselim bir karakter değil yani. Çok şey etmemek lazım:flaugh:

şaka bir yana kanjuro’nun hain çıktığı bir arkta big mom’ın ihanet etmeyeceğinin garantisini bence kimse veremez. Hem de bu kadar altı doldurulduktan sonra.

ben hala bitirici vuruşun big mom tarafından gerçekleştirileceğini düşünüyorum. O adaya boşuna gelmedi o.

Bence bu kez iş dofy gibi bayıltmayla bitmeyeceği için öldürme potansiyeli olan birisi son vuruşu yapicaktir.Luffy öldürmeyeceği için arc boyu kaidonun öleceği vurgulanmışken de bu öldürücü vuruşu da zoro'nun yapmasını isterim.Hatta o ryumanın saldırısıyla bitirirse işi çok güzel olur bu şekilde oda hem luffy'e birini öldürüp özgürlüğünü elinden aldirtmaz hemde kılıç ustası olan zoro'ya bi ejder biçtirir.

Zoro bugüne kadar kimi öldürdü? Ciddi anlamada soruyorum ben hatırlamıyorum. Sadece kılıcıyla kan alıp duruyor, öldürme yok...
Çok kişi öldürdü. Mr.7 mi ne vardı onu öldürdü. Wano başında yargıç öldürdü dendi. Whiskey Peak'te öldürdü dendi. :(

Ha Zoro ha...:(

Son düzenleme:
Çok kişi öldürdü. Mr.7 mi ne vardı onu öldürdü. Wano başında yargıç öldürdü dendi. Whiskey Peak'te öldürdü dendi. :(

Ha Zoro ha...:(
Mr 7 olayını ben tamamen unutmuştum iyi eklemişsin onu teşekkürler :sapkali:

Ama mr 7'yi Luffyle tanışmadan önce öldürmedi mi? Manga'da değil... yani öldürdüğü söylenmesiyle, öldürdüğünü göstermesi farklı şeyler bence. Yargıç'a gelirsek wiki'de akıbeti bilinmiyor diye gözüküyor o adamı öldürmediyse şaşırmam açıkçası. Viski tepesi ise bambaşka konu... O arcı yeniden okudum ama birilerini öldürürken resmetmiyor genelde hep yaptığı gibi kan alıyor rakiplerinden ama aksine öldürmüyorken resmediyor, sonra biraz sağa sola bakayım dedim kimileri öldürdüğünü söylemiş kimileri öldürmediğini valla uzun zaman geçti üstünden acaba Alabasta arc'ta yada manganın ilerleyen kısımlarında "zoro bunları öldürdü" diye belirtmiş mi Oda?

Neyse zaten bunlar 1000 küsür sayılık eserde çok istisna olarak kalıyor. Ben bu saatten sonra manganın popülerliğini ve türünü de göz önünde bulundurarak Zoro'nun adam öldürürken resmedilmeyeceğini düşünüyorum. O yüzden kalkıp KAİDO'YU ÖLDÜRECEK demek bana biraz absürt geliyor.

Mr 7 olayını ben tamamen unutmuştum iyi eklemişsin onu teşekkürler :sapkali:

Ama mr 7'yi Luffyle tanışmadan önce öldürmedi mi? Manga'da değil... yani öldürdüğü söylenmesiyle, öldürdüğünü göstermesi farklı şeyler bence. Yargıç'a gelirsek wiki'de akıbeti bilinmiyor diye gözüküyor o adamı öldürmediyse şaşırmam açıkçası. Viski tepesi ise bambaşka konu... O arcı yeniden okudum ama birilerini öldürürken resmetmiyor genelde hep yaptığı gibi kan alıyor rakiplerinden ama aksine öldürmüyorken resmediyor, sonra biraz sağa sola bakayım dedim kimileri öldürdüğünü söylemiş kimileri öldürmediğini valla uzun zaman geçti üstünden acaba Alabasta arc'ta yada manganın ilerleyen kısımlarında "zoro bunları öldürdü" diye belirtmiş mi Oda?

Neyse zaten bunlar 1000 küsür sayılık eserde çok istisna olarak kalıyor. Ben bu saatten sonra manganın popülerliğini ve türünü de göz önünde bulundurarak Zoro'nun adam öldürürken resmedilmeyeceğini düşünüyorum. O yüzden kalkıp KAİDO'YU ÖLDÜRECEK demek bana biraz absürt geliyor.
Smoker ve Daz bahsediyor.

Smoker’ın paylaşımından sonra Sanırım bir sonraki bölümle birlikte kaido’nun öleceği anlaşılıyor.

Böylelikle oden ihtimali düşerken big mom bahsi de kuvvetleniyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık