Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Tabii ki de Korsan ve korsanlar için bunlar normal. Benim bu kadar gıcık olmamın sebebi Kaido beyimizin tavırları. Yoksa Oden öyle bir gömdü ki anca öyle çıkabilirdi o işin içinden. Ama yine de Korkak :D
Anladım ama korkaklıktan ziyade yenme amacı gütmedi mi? Oden o gucle yenildigi icin oyle demesi de bana normal geliyor :/

Kaido o dövüşte limitinde değildi. Zaten arc bossu dediğimiz adamı full gücünde Oden'e hile yaptı dedirtmez mangaka.

Oden'e boşuna "Limitine ulaştım." dedirtmedi mangaka, boşuna Oden Kaido'ya "Güçlenebiliyorken güçlen." demedi.

Şu ana kadar gördüğümüz en güçlü karakter çıkacak diye düşünüyorum.Oden ile olan dövüşü uzamadı ve Hybrid formunu görmedik henüz.Kaido o darbeyi yedi ama bu bişey ifade etmiyor.
O savaş 6 saat falan sürmemiş miydi?

Şiş kebap olacakken son anda Oden-sama'nın elinden kurtulmayı başaran müthiş Yonko.

Bu arada sanılanın aksine Oden'e tek atamamıştır. İsteyen bölümü yüz kere tekrar okuyabilir. Arkadan arkadan ateş üfleyip tutturmuştur bu saldırıları.

Tabi 1000 adamını da Oden'in üstüne salmıştı orası ayrı .d

Neyse geleceğim nokta şudur ki bu herif hayvan gibi güçlüdür. Ancak kesinlikle ahlaki yönden değil.

Sözde ölmek istiyordu bu daddy issues'a sahip kızı olan kişi... Arc içinde o kadar değişti ki herifin motivasyonu tamamen değişti. Mom adaya gelince yüz ifadesi pek de ölmek isteyen birinin yüz ifadesi değildi. Tamamen kolpa bir herif bu.
Hawkins zaten daha sonra anlatıyor Kaido adaya bilerek indi istihbarat aldı Apoo'dan diye.İntihar kafası çoktan bitti adamın bence.Zeref gibi olacak kendisi.Ya da Forever dizisindeki Adam gibi

Akainu'nun magmasını üfürüğüyle soğutup çöpe atacak veyahut akainu ve soğumuş magma vücudunu eze eze top haline getirip beyzbol oynayabilecek kas yığını.

Anladım ama korkaklıktan ziyade yenme amacı gütmedi mi? Oden o gucle yenildigi icin oyle demesi de bana normal geliyor :/
Yani ben kendi adıma Kaido’ya yakıştıramadım. İtibar olarak yakıştıramadım ama yoksa adam korsan dediğin gibi. Yani Benim gözümde itibarını zedeledi hatta bir çok kişinin gözünde...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık