Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Benim için ego kasıp kendine güvenip sağa sola hava atan, ben güçlüyüm diye gezip, artist artist takılan biri, bire bir dövüşe hile katarsa korkaktan bile beterdir :D
Tamam da hoca bu adam korsan. Korsan vs'sinlerin de onurlu bir vs beklemek hata. Kaido onu tam olarak yenemeyeceğini anladı, taktiksel olarak onu yendi. Kaido'nun simdiki haliyle boyle bir sey yapacagini zannetmiyorum bile. Gucsuz olan Gucluyu zekayla yenebilir ve Kaido Oden'in zaafini yakalayarak onu yendi.

Luffy vs Katakuri vssin de Katakuri'nin her ne kadar onurlu bir davranis yaptigini soylesekte mallik yapmis oldugunu sayiyorsak...(Ornek)

Tamam da hoca bu adam korsan. Korsan vs'sinlerin de onurlu bir vs beklemek hata. Kaido onu tam olarak yenemeyeceğini anladı, taktiksel olarak onu yendi. Kaido'nun simdiki haliyle boyle bir sey yapacagini zannetmiyorum bile. Gucsuz olan Gucluyu zekayla yenebilir ve Kaido Oden'in zaafini yakalayarak onu yendi.

Luffy vs Katakuri vssin de Katakuri'nin her ne kadar onurlu bir davranis yaptigini soylesekte mallik yapmis oldugunu sayiyorsak...(Ornek)
Tabii ki de Korsan ve korsanlar için bunlar normal. Benim bu kadar gıcık olmamın sebebi Kaido beyimizin tavırları. Yoksa Oden öyle bir gömdü ki anca öyle çıkabilirdi o işin içinden. Ama yine de Korkak :D
Hiç öyle 2.vuruşa ölecek gibi durmuyordu ?????
Valla reyiz Oden tam gazı almış bağırarak “Bir daha Wano’ya sakın gelme” diye zıplıyordu üstüne. Çok büyük ihtimal gömecekti ama nasip olmadı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık